Apkalpošanas

Pašlaik Qbis ir 2 darba piedāvājumi apkalpošanas sektorā.

Jūs interesē pakalpojumu sniegšanas darbs ārvalstīs? Qbis var piedāvāt kvalificētu un nekvalificētu darbu, ne vien viesnīcās un restorānos, bet arī veselības aprūpes sektorā Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā. Izskatiet, kādi darba piedāvājumi mums ir pašlaik.

Lasīt vairāk

Darbs tūrisma sektorā ārvalstīs

Ja Jums patīk komunicēt ar cilvēkiem un piedalīties neaizmirstamas pieredzes veidošanā tūristiem, tādā gadījumā Jūs varētu ieinteresēt darbs tūrisma sektorā Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā. Strādājot šajā jomā, darba pieredze nav obligāta. Ja Jums nav iepriekšējas darba pieredzes, Jūs varat iekārtoties darbā par restorāna darbinieku Beļģijas pludmalē, pat atpūšoties no studijām vasarā. Tiem, kam nav līdzīgas darba pieredzes, taču ir vēlme iekārtoties darbā uz ilgāku laiku, varam piedāvāt viesnīcu istabeņu darbu Amsterdamā. Tā ir lieliska iespēja tiem, kas vēlētos iekārtoties darba Nīderlandes galvaspilsētā vai netālu no tās.

Tāpat mums ir darba piedāvājumi tiem, kam jau ir darba pieredze tūrisma sektorā. Qbis var iekārtot darbā virtuves šefus vai virtuves palīgus Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā.

Darbs aprūpes sektorā ārvalstīs

Meklējat darbu aprūpes sektorā ārvalstīs? Qbis ir daži darba piedāvājumi ārstniecības iestāžu aprūpētājiem un slimnieku vai veco ļaužu kopējiem Nīderlandē un Vācijā.

Vācijā Qbis var piedāvāt darbu kopējām ar labām vācu valodas sarunvalodas prasmēm un ar šīs jomas apliecinošu dokumentu. Kopējām, kuras interesētu darbs veselības aprūpes sektorā Nīderlandē nav obligāti jāprot sarunāties holandiešu valodā, jo Qbis partneri organizē holandiešu valodas kursus.

Ja Jums patīk rūpēties par seniem cilvēkiem un ja Jums ir motivācija vienmēr būt līdzās aprūpējamajai personai, kad tas nepieciešams, Qbis var piedāvāt arī slimnieku vai veco ļaužu kopējas darbu Vācijā. Lai pretendētu uz šo darba pozīciju, obligāti jābūt labām vācu sarunvalodas zināšanām.

Ja Jums patīk darbs ar cilvēkiem un Jum ir patīkami tiem palīdzēt, tad darbs apkalpošanas sektorā ārvalstīs ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Izskatiet Qbis esošos darba piedāvājumus šajā sektorā un piesakieties darbam ārvalstīs jau tagad!

Viesnīcas istabene Amsterdama, Nīderlande, Nīderlandē, no 10,51€/stundā

starstarstarstarstar_border17
VDB
Amsterdama, Nīderlande, Nīderlande
Pieejamas 6 dienas Pieejamas vakances: 5/5

Mūsu klients meklē darbiniekus istabeņu amatam viesnīcā. Darbs būs vienā no lielākajām Amsterdamas viesnīcām. Būs jāveic šie darba pienākumi: – jānotīra putekļi, jāpulē virsmas un jāsagatavo istabas viesiem pēc viesnīcas prasībām; – jāsasveicinās ar visiem viesnīcas viesiem; – jānomaina veļa un jāpapildina istabā nepieciešamie piederumi; – jāiznes atkritumi; – jāsakārto istabā esošās mēbeles un cits...

Pavārs Nordlingen, Vācija, Vācijā

starstarstarstarstar_half4 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
German recruitment agency
Nordlingen, Vācija, Vakances Vācija
Pieejamas 14 dienas Pieejamas vakances: 1/1

Vācijas uzņēmums, kas nodrošina darbiniekus restorāniem Vacijā, aicina darbā pavārus. Jūsu darba pienākumos ietilps: * uzkodu un pamatēdienu sagatavošana pēc receptēm; * ēdienu kvalitātes uzraudzīšana; * sanitāro un higiēnas normu ievērošana ēdiena apstrādes procesā.

Arhīvs
Darba vakances ārzemēs

Mājas apkopēja Nīderlandē

starstarstarstarstar0
Mājas apkopēja Nīderlandē
Nīderlande, Nīderlande
Pieejamas 24 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Kā mājas apkopējai jums vajadzēs apkopt darbiekārtošanas aģentūrai piederošas mājas, kur apmetušies darbnieki. Aģentūrai pieder mājas apkārt visai Nīderlandei, un tās jākopj reiz divās nedēļās. Kopā ar citu apkopēju (lietuvieti) nāksies doties apkopšanā pēc aģentūras saraksta. Ja mājas iemītnieki neievēro kārtības noteikumus, tas būs noteikti jāpaziņo aģentūrai.

Darbs frezetājam. Nīderlande,Anglija,Vacija, Nīderlandē

starstarstarstarstar0
Darbs frezetājam. Nīderlande,Anglija,Vacija, Nīderlandē
Nīderlande,Anglija,Vacija, Nīderlande
Pieejamas 24 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Darbam ārzemēs piedāvājam darbu virpotājam un frezetajam. Jums būs jāstrādā ar programmojamu mašīnu (CNC). Strādājot par CNC operatoru jums būs jastrada saskaņā ar tehniskiem darba rasējumiem. Jums būs jastrādā lielā starptautiskā uzņēmumā, kas ražo dažādus produktus, kas izgatavoti no metāla.Darbs ir ilgtermiņa, iespējams maiņu darba grafiks.

Cleaning lady in canteen The Netherlands, Nīderlandē

starstarstarstarstar0
Waarder hotel
The Netherlands, Nīderlande
Pieejamas 24 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

As a cleaning lady you will need to work in factory’s canteen and toilettes area. Your main task will be to keep those areas clean and tidy. You will be provided with all necessary cleaning materials and will get the instructions about this work.

Darbs apkopējam Nīderlandē, Nīderlandē

starstarstarstarstar0
Darbs apkopējam Nīderlandē, Nīderlandē
Nīderlandē, Nīderlande
Pieejamas 24 dienas Pieejamas vakances: 3/3
Arhīvs

Darbam Nīderlandē ir vajadzīgas apkopējas telpu uzkopšanai.(Viesnīcas rūpnīcas,restoranos un lielveikalos).Šaj darba pozicijaj meklejām kandidātu ar šādam prasībam; Angļju vai vācu valodas zināšanam; – Fizisko izturību; – Spēju strādāt intensīvi, kārtīgi un patstāvīgi.