Apkalpošanas

Pašlaik Qbis ir 2 darba piedāvājumi apkalpošanas sektorā.

Jūs interesē pakalpojumu sniegšanas darbs ārvalstīs? Qbis var piedāvāt kvalificētu un nekvalificētu darbu, ne vien viesnīcās un restorānos, bet arī veselības aprūpes sektorā Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā. Izskatiet, kādi darba piedāvājumi mums ir pašlaik.

Lasīt vairāk

Darbs tūrisma sektorā ārvalstīs

Ja Jums patīk komunicēt ar cilvēkiem un piedalīties neaizmirstamas pieredzes veidošanā tūristiem, tādā gadījumā Jūs varētu ieinteresēt darbs tūrisma sektorā Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā. Strādājot šajā jomā, darba pieredze nav obligāta. Ja Jums nav iepriekšējas darba pieredzes, Jūs varat iekārtoties darbā par restorāna darbinieku Beļģijas pludmalē, pat atpūšoties no studijām vasarā. Tiem, kam nav līdzīgas darba pieredzes, taču ir vēlme iekārtoties darbā uz ilgāku laiku, varam piedāvāt viesnīcu istabeņu darbu Amsterdamā. Tā ir lieliska iespēja tiem, kas vēlētos iekārtoties darba Nīderlandes galvaspilsētā vai netālu no tās.

Tāpat mums ir darba piedāvājumi tiem, kam jau ir darba pieredze tūrisma sektorā. Qbis var iekārtot darbā virtuves šefus vai virtuves palīgus Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā.

Darbs aprūpes sektorā ārvalstīs

Meklējat darbu aprūpes sektorā ārvalstīs? Qbis ir daži darba piedāvājumi ārstniecības iestāžu aprūpētājiem un slimnieku vai veco ļaužu kopējiem Nīderlandē un Vācijā.

Vācijā Qbis var piedāvāt darbu kopējām ar labām vācu valodas sarunvalodas prasmēm un ar šīs jomas apliecinošu dokumentu. Kopējām, kuras interesētu darbs veselības aprūpes sektorā Nīderlandē nav obligāti jāprot sarunāties holandiešu valodā, jo Qbis partneri organizē holandiešu valodas kursus.

Ja Jums patīk rūpēties par seniem cilvēkiem un ja Jums ir motivācija vienmēr būt līdzās aprūpējamajai personai, kad tas nepieciešams, Qbis var piedāvāt arī slimnieku vai veco ļaužu kopējas darbu Vācijā. Lai pretendētu uz šo darba pozīciju, obligāti jābūt labām vācu sarunvalodas zināšanām.

Ja Jums patīk darbs ar cilvēkiem un Jum ir patīkami tiem palīdzēt, tad darbs apkalpošanas sektorā ārvalstīs ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Izskatiet Qbis esošos darba piedāvājumus šajā sektorā un piesakieties darbam ārvalstīs jau tagad!

Darbs automazgātavā Nīderlandē, no 10,56€/stundā

starstarstarstarstar_border9
Carwash
Nīderlande, Nīderlande
Pieejams 9 dienas Pieejamas vakances: 1/1

ANAC Carwash ir uzņēmums, kas specializējas automašīnu tīrīšanā. ANAC veic  gan salona tīrīšanu gan auto virsbūves mazgāšanu un pulēšanu. Pašlaik uzņēmums meklē automazgātavu darbiniekus jaunajai sezonai. Jūsu galvenie uzdevumi būs saistīti ar tīrīšanas darbiem: Ātri un droši mazgājiet un pulējiet automašīnu iekšpusi un ārpusi; Darbs ar putekļu sūcēju, Darbs notiek telpās, atvērta tipa hallē, kur...

Viesnīcas istabene (EUR 1550 neto mēnesī) Nordlingen, Germany, Vācijā, no 10,30€/stundā

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Nordlingen, Germany, Vakances Vācija
Pieejams 20 dienas Pieejamas vakances: 2/2

Humanus, mūsu vācu partneris, šobrīd meklē tīrīšanas personāla darbiniekus viesnīcai Nordlingenā. Uzņēmuma prioritāte ir labas kvalitātes izmitināšanas nodrošināšana viesiem. Jūsu kā viesnīcas istabenes uzdevums ir ļoti svarīgs. Jūs pienākumi būs: Tīrīt viesu istabas, virtuves, vannas istabas un tualetes atbilstoši uzņēmuma standarta darba procedūrām, uzkopjot minimāli nepieciešamās telpas vienā maiņā; Paziņot viesnīcas viesim par istabas gatavību;...

Arhīvs
Darba vakances ārzemēs

Kravas automašīnu mazgātājs Nijmegen, Nīderlandē, no 11,00€/stundā

starstarstarstarstar0
Clean Mat
Nijmegen, Nīderlande
Pieejams 58 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Mūsu Holandes partneri meklē kvalitatīvu darbinieku. Uzņēmumam ir nepieciešams viens fiziski spēcīgs vīrietis kravas automašīnu mazgāšanai. Jūsu galvenā atbildība būs mazgāt un sagatavot kravas automašīnas (no ārpuses). Uzņēmums ir specializējies transportlīdzekļu un citu komerciālo automašīnu tīrīšanā ar iespēju tos iznomāt vai pārdot. Darbs ar lielu ūdens daudzumu un tīrīšanas līdzekļiem, lai kravas automašīnu virsbūve būtu...

Aprūpes darbinieks (1880 € neto) Hechingen, Vācijā, no 11,35€/stundā

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Hechingen, Vakances Vācija
Pieejams 115 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Mūsu klients no Vācijas meklē māsu palīgus. Galvenie darba uzdevumi ir: rūpes par vecāka gadagājuma cilvēkiem, palīdzība apģērba maiņā, ēšanā, palīdzība veikt personīgo higiēnu. Mēneša alga, strādājot 168 stundas (22 dienas), būs aptuveni 1880 € neto (pēc nodokļiem). Stundas alga ir 11,35 € bruto / stundā, plus jums maksā 26 € neto / dienā ..

Viesnīcas istabene Amsterdama, Nīderlande, Nīderlandē, no 10,51€/stundā

starstarstarstarstar_border17
VDB
Amsterdama, Nīderlande, Nīderlande
Pieejams 136 dienas Pieejamas vakances: 5/5
Arhīvs

Mūsu klients meklē darbiniekus istabeņu amatam viesnīcā. Darbs būs vienā no lielākajām Amsterdamas viesnīcām. Būs jāveic šie darba pienākumi: jānotīra putekļi, jāpulē virsmas un jāsagatavo istabas viesiem pēc viesnīcas prasībām; jāsasveicinās ar visiem viesnīcas viesiem; jānomaina veļa un jāpapildina istabā nepieciešamie piederumi; jāiznes atkritumi; jāsakārto istabā esošās mēbeles un cits istabas inventārs; jāpaziņo par pamanītajiem...

Oficiante (Karību jūras reģiona restorāns) Amsterdam, Nīderlandē, no 10,00€ uz 11,00€/stundā

starstarstarstarstar0
Boótoe
Amsterdam, Nīderlande
Pieejams 190 dienas Pieejamas vakances: 2/2
Arhīvs

Mūsu Nīderlandes partneriem ir pieejams jauna veida darba piedāvājums. Karību jūras reģiona restorāns un bārs meklē divas viesmīles. Galvenā prasība – motivēti un draudzīgi viesmīļi ar pieredzi, gatavi ilgstoši strādāt Amsterdamā. Viesmīļiem būs jāiepazīstas ar ēdienkarti, jāuzņem viesi un jāseko darbplūsmai. Restorāns nodrošina stabilu darba laiku, tajā ir draudzīgs personāls un mierīga gaisotne.