Apkalpošanas

Pašlaik Qbis ir 2 darba piedāvājumi apkalpošanas sektorā.

Jūs interesē pakalpojumu sniegšanas darbs ārvalstīs? Qbis var piedāvāt kvalificētu un nekvalificētu darbu, ne vien viesnīcās un restorānos, bet arī veselības aprūpes sektorā Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā. Izskatiet, kādi darba piedāvājumi mums ir pašlaik.

Lasīt vairāk

Darbs tūrisma sektorā ārvalstīs

Ja Jums patīk komunicēt ar cilvēkiem un piedalīties neaizmirstamas pieredzes veidošanā tūristiem, tādā gadījumā Jūs varētu ieinteresēt darbs tūrisma sektorā Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā. Strādājot šajā jomā, darba pieredze nav obligāta. Ja Jums nav iepriekšējas darba pieredzes, Jūs varat iekārtoties darbā par restorāna darbinieku Beļģijas pludmalē, pat atpūšoties no studijām vasarā. Tiem, kam nav līdzīgas darba pieredzes, taču ir vēlme iekārtoties darbā uz ilgāku laiku, varam piedāvāt viesnīcu istabeņu darbu Amsterdamā. Tā ir lieliska iespēja tiem, kas vēlētos iekārtoties darba Nīderlandes galvaspilsētā vai netālu no tās.

Tāpat mums ir darba piedāvājumi tiem, kam jau ir darba pieredze tūrisma sektorā. Qbis var iekārtot darbā virtuves šefus vai virtuves palīgus Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā.

Darbs aprūpes sektorā ārvalstīs

Meklējat darbu aprūpes sektorā ārvalstīs? Qbis ir daži darba piedāvājumi ārstniecības iestāžu aprūpētājiem un slimnieku vai veco ļaužu kopējiem Nīderlandē un Vācijā.

Vācijā Qbis var piedāvāt darbu kopējām ar labām vācu valodas sarunvalodas prasmēm un ar šīs jomas apliecinošu dokumentu. Kopējām, kuras interesētu darbs veselības aprūpes sektorā Nīderlandē nav obligāti jāprot sarunāties holandiešu valodā, jo Qbis partneri organizē holandiešu valodas kursus.

Ja Jums patīk rūpēties par seniem cilvēkiem un ja Jums ir motivācija vienmēr būt līdzās aprūpējamajai personai, kad tas nepieciešams, Qbis var piedāvāt arī slimnieku vai veco ļaužu kopējas darbu Vācijā. Lai pretendētu uz šo darba pozīciju, obligāti jābūt labām vācu sarunvalodas zināšanām.

Ja Jums patīk darbs ar cilvēkiem un Jum ir patīkami tiem palīdzēt, tad darbs apkalpošanas sektorā ārvalstīs ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Izskatiet Qbis esošos darba piedāvājumus šajā sektorā un piesakieties darbam ārvalstīs jau tagad!

Viesnīcas istabene Nijmegen, Nīderlandē, no 10,50€/stundā

starstarstarstarstar0
Nimma Hotel
Nijmegen, Nīderlande
Pieejams 6 dienas Pieejamas vakances: 1/2

Hotel Nimma, kas pieder vienam no mūsu partneriem, šobrīd meklē istabenes un viesu apkalpotājus ar viesmīlības pieredzi. Personāls būs atbildīgs par vairākiem uzdevumiem  gan uzkopšanas jomā gan arī vajadzības gadījumā gatavs palīdzēt viesnīcas restorānā un bārā. Istabenes pienākumi ietver: Tīrīt viesu istabas atbilstoši uzņēmuma standarta darba procedūrām, iztīrot minimāli nepieciešamo telpu skaitu vienā maiņā; Pārliecinieties,...

Aprūpes darbinieks (1880 € neto) Hechingen, Vācijā, no 11,35€/stundā

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Hechingen, Vakances Vācija
Pieejams 41 dienas Pieejamas vakances: 1/1

Mūsu klients no Vācijas meklē māsu palīgus. Galvenie darba uzdevumi ir: rūpes par vecāka gadagājuma cilvēkiem, palīdzība apģērba maiņā, ēšanā, palīdzība veikt personīgo higiēnu. Mēneša alga, strādājot 168 stundas (22 dienas), būs aptuveni 1880 € neto (pēc nodokļiem). Stundas alga ir 11,35 € bruto / stundā, plus jums maksā 26 € neto / dienā ..

Arhīvs
Darba vakances ārzemēs

Viesnīcas istabene Amsterdama, Nīderlande, Nīderlandē, no 10,51€/stundā

starstarstarstarstar_border17
VDB
Amsterdama, Nīderlande, Nīderlande
Pieejams 62 dienas Pieejamas vakances: 5/5
Arhīvs

Mūsu klients meklē darbiniekus istabeņu amatam viesnīcā. Darbs būs vienā no lielākajām Amsterdamas viesnīcām. Būs jāveic šie darba pienākumi: jānotīra putekļi, jāpulē virsmas un jāsagatavo istabas viesiem pēc viesnīcas prasībām; jāsasveicinās ar visiem viesnīcas viesiem; jānomaina veļa un jāpapildina istabā nepieciešamie piederumi; jāiznes atkritumi; jāsakārto istabā esošās mēbeles un cits istabas inventārs; jāpaziņo par pamanītajiem...

Oficiante (Karību jūras reģiona restorāns) Amsterdam, Nīderlandē, no 10,00€ uz 11,00€/stundā

starstarstarstarstar0
Boótoe
Amsterdam, Nīderlande
Pieejams 116 dienas Pieejamas vakances: 2/2
Arhīvs

Mūsu Nīderlandes partneriem ir pieejams jauna veida darba piedāvājums. Karību jūras reģiona restorāns un bārs meklē divas viesmīles. Galvenā prasība – motivēti un draudzīgi viesmīļi ar pieredzi, gatavi ilgstoši strādāt Amsterdamā. Viesmīļiem būs jāiepazīstas ar ēdienkarti, jāuzņem viesi un jāseko darbplūsmai. Restorāns nodrošina stabilu darba laiku, tajā ir draudzīgs personāls un mierīga gaisotne.

Šefpavārs (Karību jūras reģiona restorāns) Amsterdam, Nīderlandē, no 11,00€ uz 13,00€/stundā

starstarstarstarstar0
Boótoe
Amsterdam, Nīderlande
Pieejams 118 dienas Pieejamas vakances: 0/1
Arhīvs

Karību jūras reģiona restorāns meklē šefpavāru. Galvenā prasība – motivēts pavārs ar pieredzi darbā virtuvē un gatavs ilgstoši strādāt Amsterdamas pilsētā. Pieredze BBQ ir obligāta. Pavārs vadīs darbu virtuvē, gatavojot dažādus ēdienus no restorānu ēdienkartes. Restorāns nodrošina stabilu darba laiku, tajā ir draudzīgs personāls un mierīga gaisotne.

Īres dzīvokļu uzkopšanas darbs Amsterdam, Nīderlandē, no 10,00€/stundā

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
PIEDĀVĀJUMS PĀRIEM
Dutchstar
Amsterdam, Nīderlande
Pieejams 131 dienas Pieejamas vakances: 6/6
Arhīvs

Mūsu jaunie partneri meklē uzkopšanas darbiniekus darbam Amsterdamā. Uzņēmumam ir īres dzīvokļi un viesnīcas Amsterdamas apgabalā. Jūsu uzdevumos ietilps: Iztīrīt viesnīcu numurus un tūristu dzīvokļus, nomainīt gultasveļu. Tīrīt restorānus, veikalus, birojus. Pārvietoties pa pilsētu ar velosipēdu, lai tiktu uz visām uzlopšanas vietām  Vadāt līdzi mugursomā tīrīšanas piederumus . Darba laiks ir atkarīgs no tīrīšanas vietas, darbs...