Beļģijā

Pašlaik Qbis ir 2 darba piedāvājumi Beļģijā.

Ja meklējat iespēju nopelnīt dodoties uz ārvalstīm un vēlētas iepazīt jaunu valsti, tad darbs Beļģijā var būt laba izvēle. Minimālais darba atalgojums ir viens no lielākajiem Eiropas Savienībā, un arvien vairāk Beļģijas uzņēmumu labprāt pieņem darbā darbiniekus no Latvijas.

Lasīt vairāk

Darba piedāvājumi Beļģijā

Un nav būtiski, vai runājat angļu valodā vai meklējat darbu ārvalstīs bez angļu valodas prasmēm, vēlaties doties strādāt individuāli vai pārī, Qbis Jums palīdzēs Beļģijā atrast darbu, kas atbilstu Jūsu vēlmēm. Pat tad, ja mums nebūtu darba piedāvājumu nekavējoties, drīzumā tie atkal būs, tāpēc piesakieties darba vietām šajā valstī un dodieties strādāt uz Beļģiju tikko būs piedāvājums.

Izmantojot Qbis aģentūras starpniecību darbiekārtošanas pakalpojumiem, kopā ar atlases specialistu izvēlēsities Jums vispiemērotāko darba piedāvājumu, bet vietējā darbiekārtošanas aģentūra sniegs Jums darbu ar dzīvesvietu. Tādā gadījumā, ja mums nebūs Jūsu vēlmēm atbilstošu darba piedāvājumu Beļģijā, Qbis Jums piedāvās darbu Nīderlandē vai darbu Vācijā.

Dažādi darbi dažādās Beļģijas pilsētās

Meklējat darbu Beļģijā? Liela iespēja, ka Qbis varēs Jums piedāvāt Jūsu vēlmēm atbilstošu darbu dažādos reģionos. Mums ir darba piedāvājumi lielajās valsts pilsētās – Briselē, Antverpenē vai Gentē. Tāpat varat saņemt darba piedāvājumus ar dzīvesvietu arī mazākās valsts pilsētās.

Qbis darba piedāvājumu klāsts Beļģijā, gan vīriešiem, gan sievietēm, ir plašs. Ja meklējat ilgtermiņa darbu, tad Jūs varētu ieinteresēt darbs noliktavās vai fabrikās. Studentiem, kas meklē īstermiņa darbu, mēs varam piedāvāt darbu pakalpojumu sfērā un iekārtot darbā par virtuves palīgu vai restorāna darbinieku. Tāpat varam piedāvāt kvalificētu darbu kravas automašīnu vadītājiem, elektromehāniķiem vai kopējiem. Atkarībā no Jūsu vēlmēm un kvalifikācijas, varat izvēlēties Jūs interesējošu sektoru. Tādā veidā būs vieglāk atrast Jums patīkošu darbu. Tātad izskatiet mūsu darba piedāvājumus Beļģijā un piesakiet savu kandidatūru jau šodien!

Ražošanas strādnieks (stiepļu rūpnīca) Meulebeke, Beļģijā, no 13,09€/stunda

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Dubaere group
Meulebeke, Beļģija
Pieejamas 45 dienas Pieejamas vakances: 2/2

Dubaere ir ģimenes uzņēmums, kas izgatavo dažādus tērauda stiegrojumus: auksti stieptas rievotās stieples un metināta sieta izstrādājumi. Rūpnīcas atrodas divās pilsētās Aalter un Meulebeke.  Dubaere rūpnīcā ir trīs ražošanas departamenti Departaments nr.1: Stiepļu vilkšana Stieples materiāla sagatavošana Stiepšana, materiāla eļļošana Darbs ar vilkšanas (stiepšanas) iekārtu Stieples sagatavošana transportam Procesa kontrole Departments nr. 2: Restes Manuāla...

CE kravas auto vadītājs Breendonk, Belgium, Beļģijā, no 12,10€/stunda

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Distrilo
Breendonk, Belgium, Beļģija
Pieejamas 45 dienas Pieejamas vakances: 3/3

Mūsu partneri no Beļģijas meklē CE kategorijas autovadītājus ar 95 kodu. Uzņēmums veic kravas pārvadājumus Beļģijā. CE kategorijas vadītāja pienākumos ietilpst: Preču piegāde, galvenokārt uz Beļģu lielveikaliem, dienā 4 līdz 10 pieturas.  CE kategorijas auto vadīšana, izkraušana ar manuāliem palešu ratiņiem. Darbs ar paneļa datoru automašīnā Automašīnas un salona uzturēšana tīrībā un kārtībā. Kravas automašīnām...

Arhīvs
Darba vakances ārzemēs

Darbs autoeļektriķim- mehāniķim Belgija, Beļģijā

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
KP Motors
Belgija, Beļģija
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Mūsu partneri no Beļģijas meklē autoelektriķu-mehāniķi darbam Beļģijā. Jums būs nepieciešams veikt sekojušus uzdevumus: – Vispārēji mehāniskie un elektriskie remontdarbi; – Remontet dažādu modeļu automašīnas; – Pārnesumkārbas, sūkņus, motorus, sajūgus, bremzes, piekares, izplūdes sistēmas remonts; – Elektronisko daļu remonts, navigācijas sistēmas, ABS, EBS, drošības spilveni, gaisa kondicionēšanas iekartas,, GPD, radio, auto pilotus; – Auto lampas...

Gridu Betonetaji Beļgija, Beļģijā

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
www.traflux.be
Beļgija, Beļģija
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 2/2
Arhīvs

Darbam Belgija ir vajadzigi pieredzējuši grīdas betonataji. Jums būs jāstrādā celtniecības kompanija, kura pamatdarbība ir grīdu betonēšana. Jums būs javeic visi darbi kas saistīti ar betona grīdu betonešanu. Ļoti svarīgi lai jums būtu darba pieredze izmantojot speciālu tehniku ​​(vibro plāksni un betona špakteļlāpstiņu).

Pārtikas rūpniecības mehāniķis Nīderlande, Beļģijā

starstarstarstarstar1 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
P. VAN DE VELDE N.V.
Nīderlande, Beļģija
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 0/1
Arhīvs

Pārtikas rūpniecības mehāniķis ir atbildīgs par tehnisko iekārtu vistas gaļas apstrādes uzņēmumā. Pildot šos pienākumus, Jums būs jāpieskata un jānodrošina tehniskās iekārtas darbs labā stāvoklī. Jūsu pienākumos ir arī pastāvīgā iekārtas uzraudzība, pārbaude, tīrišana un remonts.

Saldēšanas sistēmu montieris Beļģijā

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
TCPS
Beļģija, Beļģija
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 2/2
Arhīvs

Mūsu partneri no Beļģijas meklē saldēšanas sistēmu montierus. Jūsu galvenie uzdevumi būs: – Jūs montēsiet dažādas saldējamo sistēmu iekārtas pēc Jums sniegtajiem rasējumiem; – Sistēmas nāksies samontēt no dažādiem elementiem. Piem. Panasonic MPR-311D, Panasonic MPR-514R , Jacomex GP(concept), Jacomex P(box) u.c.; – Jums nāksies lodēt vara detaļas; – Jums nāksies strādāt darbnīcās vai laboratorijās; –...