Būvniecības

PaŔlaik piedāvājam 1 darba pozīcijas būvniecības sektorā.

Meklējat darbu celtniecÄ«bas sektorā ārvalstÄ«s? Qbis piedāvā NÄ«derlandē un Vācijā dažādus bÅ«vniecÄ«bas darbus kvalificētiem speciālistiem. Tātad, ja JÅ«s interesē darbs tieÅ”i celtniecÄ«bas nozarē, izskatiet, kādi mums ir darba piedāvājumi paÅ”laik. Qbis var iekārtot darbā elektriÄ·us, santehniÄ·us, galdniekus, izolētājus, flÄ«zētājus vai apmetējus.

Lasīt vairāk

Darba ārvalstīs būvniecības sektorā

Qbis piedāvā darbu celtniecÄ«bas sektorā dažādās valstÄ«s. Ja esat kvalificēts darbinieks, mēs varam Jums piedāvāt darbu NÄ«derlandē, Vācijā vai Beļģijā. Nav bÅ«tiski, vai meklējat Ä«stermiņa vai ilgtermiņa darbu, piedāvāsim JÅ«su vēlmēm atbilstoÅ”u darbu.

Kādēļ vērts iekārtoties darbā būvniecības sektorā? Lai arī darbs ir fiziski grūts, tomēr strādājot celtniecībā ārvalstīs, būsit pārliecināti, ka saņemsit ne vien labu atalgojumu, bet arī būs iespēja iegūt vērtīgu pieredzi, strādājot lielos projektos.

BÅ«vniecÄ«bas jomā NÄ«derlandē, Vācijā un Beļģijā pastāvÄ«gi tiek pilnveidotas tehnoloÄ£ijas, bet darba metodes ir vienas no modernākajām pasaulē. Tādēļ, strādājot celtniecÄ«bā Å”ajās valstÄ«s, Jums bÅ«s iespēja iepazÄ«ties ar jaunākajām tehnoloÄ£ijām un pielāgot tās ikdienas darbam, kā arÄ« padziļināt savas zināŔanas un celt kvalifikāciju.

Apskatiet, kādi mums Ŕobrīd ir darba piedāvājumi celtniecības sektorā un piesakieties uz Jums vislabāk patīkoŔo pozīciju au tagad!

Dzelzceļa darbinieks Belgium, Beļģijā, no 14,64ā‚¬/stundā

starstarstarstarstar0
Strukton
Belgium, Beļģija
Pieejams 10 dienas Pieejamas vakances: 4/4

Strukton Rail NV ir viens no visprogresÄ«vākajiem dzelzceļa bÅ«vuzņēmējiem Beļģijā un ietilpst starptautiskajā Strukton grupā. Vairāk nekā 90 gadu pastāvÄ“Å”anas laikā mēs esam uzkrājuÅ”i plaÅ”u pieredzi un zināŔanas gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā. Atbild par augstas kvalitātes dzelzceļa darbu klāstu, ieskaitot dzelzceļa, signalizācijas un kontakttÄ«kla darbus dzelzceļa infrastruktÅ«rā. Un tas nozÄ«mē, ka mÅ«su darbinieki ir...

Arhīvs
Darba vakances ārzemēs

Sastatņu montieru kursi Nīderlandē

starstarstarstarstar9
Scaftech
NÄ«derlande, NÄ«derlande
Pieejams 4 dienas Pieejamas vakances: 8/8
Arhīvs

MÅ«su partneru aÄ£entÅ«ra kurā iekarto darbā sastatņu montierus un izoletajus,meklē vÄ«rieÅ”us kuri vēlas piedalÄ«ties rÅ«pniecÄ«bas sastatņu montieru kursos. Kursi ilgs divas nedēļas.Kursos tiks mācÄ«tas gan praktiskās gan teorētiskās sastatņu daļas. Pēc tam protams, Jums bÅ«s jākārto eksāmens, kuri kandidāti nokārtos eksāmenu saņems NÄ«derlandes veselÄ«bas un droŔības sertifikātu (VCA). SekmÄ«gi pabeidzot kursus uzsāksiet darbu par sastatnes...

Darbs skārdniekam Nīderlandē

starstarstarstarstar0
Darbs skārdniekam Nīderlandē
NÄ«derlande, NÄ«derlande
Pieejams 4 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Darbam NÄ«derlandē ir vajadzÄ«gs skārdnieks. Jums bÅ«s jāstrādā darbnÄ«ca, un jums vajadzēs pārklāt un izolēt konteinerus.Kandidāti kuri vēlas pieteikties uz Å”o pozÄ«ciju ir jāspēj strādāt ar dažādiem lokŔņu metāla locÄ«Å”anas, grieÅ”anas un stiprināŔanas instrumentiem. Å is darbs ir pastāvÄ«gs.

Darba piedāvājums santehniķiem Nīderlandē

starstarstarstarstar0
Darba piedāvājums santehniķiem Nīderlandē
NÄ«derlande, NÄ«derlande
Pieejams 4 dienas Pieejamas vakances: 2/2
Arhīvs

Darbam NÄ«derlandē ir vajdzÄ«gi pieredzējuÅ”i santehniÄ·i. Lai pretendētu uz Å”o amatu, Jums bÅ«s nepiecieÅ”ams: – AprÄ«kot vannas istabas (vannas, izlietnes, un tml.) – Veikt vara un plastmasas cauruļu instāleÅ”anu. Caurules no vara bÅ«s jalodē,bet plastmasas ir japresē. – Montēt notekcaurules, lÄ«met uzstādÄ«tas cauruļu savienojumus,ka arÄ« lodet PE caurules.

Darbs Elektriķiem Vācija Vācija, Vācijā

starstarstarstarstar0
Darbs Elektriķiem Vācija Vācija, Vācijā
Vācija, Vakances Vācija
Pieejams 4 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Darbam ārzemēs (Vācija) vajadzÄ«gi pieredzējuÅ”i elektriÄ·i. ElektriÄ·iem jāspēj strādāt indvidualiai vai komanda ar kolēģiem no Lietuvas. Jums vajadzēs veikt dažādus elektroinstalācijas darbus bÅ«vlaukumā (strādājot ar vāju strāvu): – Veikt elektroinstalācijas darbus saskaņā ar tehniskajiem rasējumiem; – Montēt dažādus apgaismojumus un veikt citu aprÄ«kojuma uzstādÄ«Å”anu; – Veikt galÄ«go savienojumu ierÄ«ces, kas savieno tos ar sadales kastēm;...

Darbs elektriķiem Vācija, Vācijā

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Darbs elektriķiem Vācija, Vācijā
Vācija, Vakances Vācija
Pieejams 4 dienas Pieejamas vakances: 5/5
Arhīvs

Darbam ārzemēs (Vācija) vajadzÄ«gi pieredzējuÅ”i elektriÄ·i. ElektriÄ·iem bÅ«s jastrādā pārÄ« ar kolēģiem no Lietuvas.JÅ«ms bÅ«s nepiecieÅ”ams veikt dažādus elektroinstalācijas darbus bÅ«vlaukumā strādājot ar vāju strāvu). – Veikt elektroinstalācijas darbus, pamatojoties uz rasējumiem. – Veikt dažādus apgaismes ierīču un citu iekārtu uzstādÄ«Å”anu. – Veikt galÄ«go savienojumu ierÄ«ces, kas savieno tos ar sadales kastēm; – Var bÅ«t...