Darba piedāvājumi ārzemēs

Jūs interesē pievilcīgi darba piedāvājumi ārzemēs? Pašlaik Qbis interneta vietnē varat atrast pat 31 darba piedāvājumus Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā. Nav būtiski, vai meklējat darbu individuāli vai kā pāris, vai interesē īstermiņa vai ilgtermiņa darbs, runājat angļu valodā vai nē – Qbis Jums ir dažādi darba piedāvājumi ārzemēs.

Lasīt vairāk

Izmantojot Qbis aģentūras pakalpojumus, ar atlases speciālistu palīdzību Jūs varēsit izvēlēties Jums pievilcīgāko darba piedāvājumu no 25 darbiekārtošanas aģentūrām, kas darbojas Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā. Mēs Jums palīdzēsim atrast labāko darba piedāvājumu ar dzīvesvietu valstī, kura Jums patīk vislabāk.

Darbs ārvalstīs Juma palīdzēs ne vien nopelnīt un ietaupīt naudu. Strādājot ārzemēs, Jūs tāpat iegūsit nenovērtējamu darba pieredzi, iepazīsit jaunu valsti un atradīsit jaunus paziņas.

Plašs darba vietu klāsts ārzemēs

Jūsu mērķis – atrast sev piemērotāko darba piedāvājumu ārvalstīs? Mēs piedāvājam dažādas darba pozīcijas Vācijā, Holandē un Beļģijā. Ja meklējat darbu ārzemēs, bet nezināt, kuru valsti izvēlēties, izlasiet Qbis aģentūras sagatavoto rakstu – Interesē darbs ārzemēs: kurā ES valstī vislabāk strādāt 2019. gadā.

Tā kā mums ir daudz dažādu darba piedāvājumu, tad Jums tiešām būs plašas izvēles iespējas. Sev vispiemērotāko darba piedāvājumu varēs atrast gan students bez darba pieredzes, gan kvalificēts būvniecības speciālists. Izskatiet visus mūsu darba piedāvājumus ārzemēs un jau šodien piesakieties darba vakancei, kas Jums patīk vislabāk!

Darbs ūdens fabrikā Tilburg, Nīderlandē, no 10,42€/stundā

starstarstarstar_borderstar_border10
Soda Stream
Tilburg, Nīderlande
Pieejams 2 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Jauns

Mūsu partneri no Nīderlandes meklē darbiniekus ūdens fabrikai.  Rūpnīcā ir pieci departamenti: VAL (preces izstrāde un sagatavošana transportam) Šķirošana (CO2 cilindru šķirošana) Uzpilde (CO2 cilindru uzpilde) Kvalitātes pārbaude (produkcijai) Noliktavas darbi (komplektēšana un pārvietošana). Darbs var būt fiziski prasīgs, ūdens iepakojumi var svērt līdz 22 kg. Slīdošs darba grafiks 2 vai 3 maiņās. Ilgtermiņa darba...

Ražošanas darbinieks Oss, Nīderlandē, no 10,68€ uz 11,81€/stundā

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Meat factory
Oss, Nīderlande
Pieejams 2 dienas Pieejamas vakances: 4/5
Jauns

Mūsu klients meklē jaunus darbiniekus gaļas ražošanā, sastāvdaļu sagatavošanai un pārstrādei. Galvenie uzdevumi ir: gaļas pārstrāde, iesaiņošana, marķēšana, tīrīšana kastēm, gaļas produktu kvalitātes kontrole; produktu pārvietošana ar EPT; kravas automašīnu izkraušana. Ir iespējama izaugsme  un virsstundas.

Forklift vadītājs Netherlands, Nīderlandē, no 13,41€ uz 15,80€/stundā

starstarstarstarstar0
Coca- Cola
Netherlands, Nīderlande
Pieejams 2 dienas Pieejamas vakances: 3/4
Jauns

Mūsu klientam, labi pazīstamajam Coca Cola uzņēmumam, mēs meklējam autoiekrāvēju vadītājus ar plašu pieredzi, vēlama pieredze  4,5 tonnu vadīšanā. Pirms pieņemšanas ir jāveic arī 1 stundas SAP apmācība, un pēc tam personai jāiziet SAP pārbaude. Darbs notiek 2 maiņās ar iespēju veikt dažas virsstundas un strādāt brīvdienās. Vidēji cilvēks strādā apmēram 36 stundas nedēļā.

Ražošanas darbinieks (koka durvis) Groesbeek, Nīderlandē, no 11,80€/stundā

starstarstarstarstar0
Door factory
Groesbeek, Nīderlande
Pieejams 2 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Jauns

Mūsu klients, viens no ražošanas un tirgus līderiem Nīderlandē, meklē darbiniekus koka ārdurvju un iekšdurvju jaunu konstrukciju, renovējamu konstrukciju projektiem. Darba pienākumi ir produktu (durvju) noņemšana no līnijas un novietošana uz paliktņiem, sagatavošana transportēšanai. Jābūt labai fiziskajai sagatavotībai, jo darba laikā nāksies stāvēt un celt produkciju. Tāpat nepieciešami darbinieki, kas savāc produkciju no noliktavas. Jābūt...

Pasūtījumu komplektētājs Ghent, Beļģijā, no 13,77€/stundā

starstarstarstarstar_half3 supervised_user_circle
PIEDĀVĀJUMS PĀRIEM
Katoen Natie
Ghent, Beļģija
Pieejams 2 dienas Pieejamas vakances: 4/4
Jauns

Mūsu partneris no Beļģijas meklē noliktavas darbiniekus. Darbs ir lielā loģistikas uzņēmuma noliktavā , Beļģijā. Iespējamie uzdevumi atkarībā no pieredzes un prasmēm: • pasūtījumu komplektēšana (pasūtījuma sagatavošana ar skeneri); • Pasūtījumu / paku marķēšana; • produktu / pasūtījumu / krājumu kontrole; • veikt kravas automašīnas vadītāja pienākumus; • Elektriskās transplantācijas izmantošana palešu pārvietošanai pareizajā vietā...

Pakotājs Nijmegen, Nīderlandē, no 11,37€/stundā

starstarstarstarstar0
Fresh food group
Nijmegen, Nīderlande
Pieejams 2 dienas Pieejamas vakances: 1/2
Jauns

Mūsu  klients, augstas kvalitātes svaigu pārtikas produktu ražotājs, meklē jaunus darbiniekus gaļas iepakošanas nodaļā Neimegenā. Uzdevumos ietilps gaļas produktu sagriešana un iesaiņošana, Lai sāktu strādāt,  vispirms ir jānokārto pārbaudes tests