Darba piedāvājumi ārzemēs

Jūs interesē pievilcīgi darba piedāvājumi ārzemēs? Pašlaik Qbis interneta vietnē varat atrast pat 29 darba piedāvājumus Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā. Nav būtiski, vai meklējat darbu individuāli vai kā pāris, vai interesē īstermiņa vai ilgtermiņa darbs, runājat angļu valodā vai nē – Qbis Jums ir dažādi darba piedāvājumi ārzemēs.

Lasīt vairāk

Izmantojot Qbis aģentūras pakalpojumus, ar atlases speciālistu palīdzību Jūs varēsit izvēlēties Jums pievilcīgāko darba piedāvājumu no 25 darbiekārtošanas aģentūrām, kas darbojas Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā. Mēs Jums palīdzēsim atrast labāko darba piedāvājumu ar dzīvesvietu valstī, kura Jums patīk vislabāk.

Darbs ārvalstīs Juma palīdzēs ne vien nopelnīt un ietaupīt naudu. Strādājot ārzemēs, Jūs tāpat iegūsit nenovērtējamu darba pieredzi, iepazīsit jaunu valsti un atradīsit jaunus paziņas.

Plašs darba vietu klāsts ārzemēs

Jūsu mērķis – atrast sev piemērotāko darba piedāvājumu ārvalstīs? Mēs piedāvājam dažādas darba pozīcijas Vācijā, Holandē un Beļģijā. Ja meklējat darbu ārzemēs, bet nezināt, kuru valsti izvēlēties, izlasiet Qbis aģentūras sagatavoto rakstu – Interesē darbs ārzemēs: kurā ES valstī vislabāk strādāt 2019. gadā.

Tā kā mums ir daudz dažādu darba piedāvājumu, tad Jums tiešām būs plašas izvēles iespējas. Sev vispiemērotāko darba piedāvājumu varēs atrast gan students bez darba pieredzes, gan kvalificēts būvniecības speciālists. Izskatiet visus mūsu darba piedāvājumus ārzemēs un jau šodien piesakieties darba vakancei, kas Jums patīk vislabāk!

Metinātājs darbam ar autogēnu Mindelheim, Vācijā, no 11,00€/stundā

starstarstarstarstar_half4 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
German recruitment agency
Mindelheim, Vakances Vācija
Pieejams 7 stundas Pieejamas vakances: 1/1
Jauns

Darbam Vācijā tiek meklēts pieredzējis metinātājs. Jūsu uzdevums galvenokārt būs metināt caurules pēc sniegtiem rasējumiem. Darbs norisināsies cehā un būvlaukumā.

Darbs santehniķiem Vācijā Nordlingen, Vācija, Vācijā, no 11,00€/stundā

starstarstarstarstar_half4 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
German recruitment agency
Nordlingen, Vācija, Vakances Vācija
Pieejams 8 stundas Pieejamas vakances: 1/1
Jauns

Darbam Vācija nepieciešami pieredzējuši santehniķi ar zināšanām mehatronikā un ventilāciju sistēmu montāžā. Santehniķi strādās privātmājās vai dzīvokļos. Darba pienākumos ietilps jaunu plastmasas vai metāla cauruļu montāža un sanitāro mezglu savienojumi, bet galvenie pienākumi būs saistītiar ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmām.

Galdnieks Vācijas , Vācijā, no 11,00€/stundā

starstarstarstarstar_half4 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
German recruitment agency
Vācijas , Vakances Vācija
Pieejams 8 stundas Pieejamas vakances: 2/2
Jauns

Mūsu partneri no Vācijā meklē pieredzējušus galdniekus. Jūs strādāsit uzņēmumā, kas ražo jumtus. Jums būs jāmontē salokāmi jumti pēc to izmēriem un rasējumiem, jāveic siltināšanas darbi, jāmontē jumta logi, jāklāj dakstiņi. Iespējams nāksies strādāt dažādos departamentos. Šis darbs ir ilgtermiņa.

Reach truck driver (fresh products) Barendrech, Nīderlandē, no 11,37€/stundā

starstarstarstarstar0
Greenery
Barendrech, Nīderlande
Pieejams 1 diena Pieejamas vakances: 1/2
Jauns

We are looking for reach truck drivers for a modern logistic center. Fresh fruits and vegetables are stored in this warehouse. The company has automated logistical infrastructure – products from the producer to the shop shelves travel very fast. Reach truck driver tasks are: to move the fresh fruits and vegetables from incoming containers to...

Būvniecības atkritumu šķirotājs Waalwijk, Nīderlandē, no 11,03€/stundā

starstarstarstarstar0
Maton
Waalwijk, Nīderlande
Pieejams 1 diena Pieejamas vakances: 1/1
Jauns

Mēs meklējam darbiniekus būvniecības atkritumu pārstrādes centram. Uzņēmums ir plaši pazīstams  nojaukšanas, azbesta noņemšanas, konteineru apkalpošanas, pārstrādes, betona urbšanas un zāģēšanas, kā arī fasāžu atjaunošanas jomā. No visiem savāktajiem biznesa, celtniecības un nojaukšanas atkritumiem tiek atšķiroti vairāki atkritumu veidi. Pēc visu  atkritumu plūsmas sašķirošanas pa atkritumu veidiem, materiāli ir sagatavoti pārstrādes procesiem pie mūsu kolēģiem....

Vistu fabrika (putnu uzkarināšana) Nīderlandē, no 10,30€ uz 10,30€/stundā

starstarstarstarstar_half3 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Chicken factory
Nīderlande, Nīderlande
Pieejams 1 diena Pieejamas vakances: 4/4
Jauns

Mūsu jaunais partneris Nīderlandē meklē vistu fabrikas darbiniekus.  Galvenais darba uzdevums ir piekārtu cāļu (joprojām ar spalvām) pakarināšana aiz kājām uz āķiem. Ļoti ātrs darba temps ap 16-20 vistu minūtē. Darbā var būt netīrumi, un var būt nepatīkama smaka. Darbinieki katru dienu saņem jaunu darba apģērbu, kas pasargā viņu no netīrumiem utt., Cimdus, sejas masku.