fbpx

Darbs pāriem ārzemēs

A variety of clients
4 vērtējumi
The Netherlands, Nīderlande
  • 180 dienas online
  • Uzsākšanas datums 2019-03-03
  • 8 no 8 vietām brīvas

Sludinājuma apraksts

Mūsu klienti no Nīderlandes piedāvā darba vakances īpaši izstrādātas pāriem, kas vēlas strādāt kopā. Pašlaik piedāvājam darbus pāriem dažādos loģistikas centros un rūpnīcās. Noliktavās pārsvarā darbu piedāvājam pasūtījumu komplektētājiem, pārsvarā darbu veicot ar skeneri vai "voice picking" sistēmu. Rūpnīcās darbs pārsvarā ir preču fasēšana, šķirošana, komplektēšana, marķēšana. Darbs ir pie produkcijas līnijas, kur katrs darbinieks pilda sev uzdoto pienākumu. Pārsvarā dienas gaitā Jums būs jāveic atšķirīgas funkcijas, piemēram, no rīta etiķešu līmēšana, pēcpusdienā produkcijas svēršana. Mūsu piedāvājumā šobrīd ir darba piedāvājumi gaļas, dārzeņu, uzkodu un metāla pārstrādes rūpnīcās.

Prasības

Lai pretendētu uz vakanci pāru darbam Jums jābūt:
- Motivētam apgūt darba prasības. Pieredze ir mazāk nozīmīga, galvenais, lai ir vēlme un motivācija mācīties.
- Gatavam strādāt fizisku darbu. Lielākajā daļā darbu nepieciešama fiziska izturība, piemēram, spēja vairākas stundas stāvēt pie produktu līnijas, vai strādājot noliktavās.
- Spējīgam strādāt dažādās komandās. Darba aģentūrās tiek nodarbināti cilvēki, no dažādām valstīm, nacionalitātēm, dažādiem vecumiem. Jums jābūt elastīgam un jāspēj atrast kopīga valoda ar saviem kolēģiem.
- Vēlmei uzturēties Nīderlandē vismaz 6 mēnešus vai vairāk. Darba devēji dod priekšroku ilgtermiņa darbiniekiem, bet piedāvājam arī īsāka termiņa darbus (vasaras sezonas laikā).

Valoda

Ir jābūt labām angļu valodas vai vācu valodas zināšanām. Jums būs jāsazinās šajās valodās ar darba aģentūru, kurā strādāsiet, kā arī ar tiešajiem vadītājiem darba vietā un kolēģiem. Valodas zināšanas tiks pārbaudītas darba intervijas laikā.

Darba atrašanās vieta

Piesakies darbs pāriem ārzemēs

Vienas darba dienas laikā pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti
Dalīties ar šo sludinājumu
Atgriezties uz sludinājumu sarakstu