fbpx

Darbs Nīderlandē

Darbs Nīderlandē 2007. gadā un šodien

2007. gadā  darbs Nīderlandē vēl bija jauna un neattīstījusies nozare. Qbis aģentūra kandidātiem, kuriem bija vēlme doties strādāt uz Nīderlandi, varēja piedāvāt šauru darba piedāvājumu klāstu, tikai dažas vakances.

Pirmie izbraukušie darbinieki strādāja noliktavās, pārtikas fabrikās un lauksaimniecības nozarēs. Tajā laikā bija informācijas trūkums par dzīves un darba apstākļiem Nīderlandē, kā arī vietējo darbā iekārtošanas aģentūru pieņemšanas procedūrām.
Tomēr, strauji paplašinot savu darbību un nepārtraukti uzlabojot sniegto pakalpojumu kvalitāti, Qbis aģentūra katru gadu aizvien vairāk piedāvāja vakances dažādās darba nozarēs Nīderlandē.
Palielinoties darbinieku skaitam no citām valstīm, Nīderlandē strauji attīstījās darbā iekārtošanas aģentūru skaits. Par pamatu tam, Qbis uzsāka darbību Latvijā, un turpina to arī 2017. gadā.

Apskatīt vakances Nīderlandē

Šodien Qbis partneri Nīderlandē ir vietējās nodarbinātības aģentūras, kas meklē ne tikai kvalificētus, bet arī nekvalificētus darbiniekus.

Šajā slejā ”Darbs Nīderlandē 2019 gadā”, Jūs varat izlasīt informāciju par to, kādi speciālisti uz doto brīdi ir nepieciešami šajā valstī.

Turklāt, Qbis partneri cenšas nodrošināt darbiniekiem ar vien labākas darba vietas un dzīvesvietas apstākļus.

Izmantojot interneta tehnoloģijas, Qbis aģentūra cenšas uzturēt kontaktus ar izbraukušajiem darbiniekiem, tādējādi sekojot līdzi to nodarbinātībai Nīderlandē, kā arī saņemot atsauksmes no jau strādājošā personāla.

Pieteikties darbam Nīderlandē

Kas jums ir jāzin pirms doties uz Nīderlandi

Šobrīd uzkrātā darba pieredze mums ļauj sniegt informāciju par vakancēm, dzīvesvietas, un darba apstākļiem Nīderlandē.

Mēs sniegsim ne tikai informāciju par darbavietām Nīderlandē, bet arī iepazīstināsim Jūs ar darbā iekārtošanas aģentūrām šajā valstī. Paskaidrosim, kāpēc ar aģentūras starpniecību darbs ir vienkāršāks un ērtāks.

Pirms pārceļaties uz dzīvi Nīderlandē, ir svarīgi zināt, kādu algu Jūs varat nopelnīt, kādi būs dzīves apstākļi, īres maksa un darba pozīcija.

Mēs vēlamies, lai darbs Nīderlandē un došanās uz šo valsti ir labi pārdomāts un pozitīvs lēmums jūsu dzīvē!

Augsti dzīves standarti

Par spīti tam, ka tā ir viena no mazākajām Eiropas valstīm, Nīderlandē vienmēr ir bijusi spēcīga ekonomika. Ar daudzām karjeras iespējām, kas saistītas ar augstiem dzīves standartiem, darbs Nīderlandē var būt pareizā atbilde.

Darbs Nīderlandē Darbs Nīderlandē

Pieteikties darbam Nīderlandē

Vienas darba dienas laikā pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti