fbpx

Darba atalgojums Nīderlandē

Darba atalgojums Nīderlandē

Cilvēks dodas uz Nīderlandi ar mērķi nopelnīt lielāku atalgojumu nekā tas ir iespējams Latvijā, tātad, aktualākais jautājums ir darba atalgojums Nīderlandē.
Darba atalgojuma lielums Nīderlandē ir atkarīgs no vecuma, sektora, kurā strādāsiet, amata un darba stundu skaita. Minimālais bruto atalgojums ir 1469 eiro mēnesī.

Ar mūsu starpniecību, uz Nīderlandi aizbraukušie cilvēki, kas strādā nekvalificētus darbus, pelna no 800 līdz 1200 eiro mēnesī – tas ir atalgojums par nostrādātām 40 darba stundām nedēļā pēc īres, veselības apdrošināšanas un visu citu valsts nodokļu atskaitīšanas (neatrēķinot iztikas izdevumus).

Kvalificētu darbininieku atalgojums ir atkarīgs no profesijas. Kvalificēts darbinieks pelna no 1000 līdz 2000 eiro mēnesī pēc īres, veselības apdrošināšanas, valsts nodokļu atsaitīšanas (neatrēķinot iztikas izdevumus).

Dažreiz darbinieki papildus atalgojumam saņem arī kompensāciju par transporta izdevumiem. Pievēršam jūsu uzmanību tam, ka Holandē strādājošo darbinieku bruto darba atalgojums ir lielāks.

Strādājot Nīderlandē, pie atalgojuma jums tik pieskaitīta arī atvaļinājuma nauda, kas procentuāli tiek atrēķināta no katras nostrādātas stundas. Katrā Nīderlandes darba iekārtošanas aģentūrā ir noteikta kārtība – atvaļinājuma nauda var tik izmaksāta ikreiz dodoties atvaļinājumā, vai divreiz gadā – parasti jūnijā un decembra mēnesī.

Apskatīt vakances Nīderlandē

Kā tiek izmaksāts darba atalgojums Nīderlandē

Visi mūsu partneri Nīderlandē norēķinās par nostrādātajām stundām. Atalgojums tiek pārskaitīts aģentūras noteiktajā kārtībā – vienu reizi nedēļā, reizi divās nedēļās vai reizi četrās nedēļās. Darba atalgojums tiek pārskaitīts uz jūsu norādīto bankas kontu Latvijā vai Nīderlandē.

Ja ir iecere atvērt bankas kontu Nīderlandē, atcerieties, ka atverot bankas kontu ir nepieciešami sekojoši dokumenti: BSN (SOFI) numurs, dzīvesvietas adrese Nīderlandē un līgums ar Nīderlandes darbā iekārtošanas aģentūru. Bankas konta atvēršana Nīderlandē var aizņemt laiku – no vienas līdz četrām nedēļām.

Pieteikties darbam Nīderlandē

Kāpēc jaunieši pelna mazāk?

Nīderlandes likumdošanā ir noteikts reglaments, kas darba atalgojumu piemēro pēc vecuma grupas – jauniešiem līdz 23 gadu vecumam var tikt piemērots mazāks darba atalgojums, nekā tiem kas jau ir sasnieguši 23 gadu vecumu. Galvenais arguments – jauniešiem, atšķirībā no vecākās paaudzes, ir salīdzinoši mazāk izdevumu. Jo jaunāks ir darbinieks, jo mazāks ir darba stundu tarifs.

Atbilstoši vecuma grupai, un Nīderlandes darbā iekārtošanas aģentūru noteiktajai kārtībai, darbā iekārtotie jaunieši pelna no 500 līdz 800 eiro mēnesī (pēc visu nodokļu atskaitīšanas).

Studenti, kas ir devušies praksē saņem 140 eiro nedēļā (pēc visu nodokļu atskaitīšanas).

Darba atalgojums Nīderlandē un norēķināšanās kārtību nosaka Nīderlandes darba iekārtošanas aģentūras – detalizētāku informāciju sarunas laikā jums sniegs Qbis konsultants.

Ja jums ir radušies jautājumi par atalgojumu un to izmaksas procesu Nīderlandē, sazinieties ar mums.

Darba atalgojums Nīderlandē Darba atalgojums Nīderlandē

 

Pieteikties darbam Nīderlandē

Vienas darba dienas laikā pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti