fbpx

Darbā iekārtošana Nīderlandē

Darbā iekārtošana Nīderlandē

Kā notiek darbā iekārtošana Nīderlandē? Ja Jums radušās grūtības atrast darbu Latvijā un galvā griežās doma par darbā iekārtošanos Nīderlandē, tad vienkāršakais veids kā uzsākt darba meklējumus šajā valstī ir vērsties pie vietējām darbā iekārtošanas aģentūrām.

Pagaidu darba aģentūras spēlē nozīmīgu lomu valsts ekonomiskajā dzīvē – ik gadu tās vidēji piedāvā 1,3 milijona darba vietas, bet kopējie to ienākumi pārsniedz 10 milijardus eiro, tāpēc darbā iekārtošanas aģentūras ir svarīgs Nīderlandes ekonomikas, sabiedrības un darba tirgus mehānisms. Aģentūru pakalpojumus izmanto ne tikai iebraucēji no Latvijas un Lietuvas, bet arī paši nīderlandieši.

Apskatīt vakances Nīderlandē

Kāpēc tieši darbā iekārtošanas aģentūras?

Lielākā daļa Nīderlandes uzņēmumu personālu meklē caur darbā iekārtošanas aģentūrām.Tādā veidā uzņēmums izvairās no atbildības iekārtojot un atlaižot darbiniekus no darba. Darbā iekārtošanas aģentūras ir atbildīgas arī par finanšu lietām – dokumentācijas kārtošanu un atalgojumu izmaksas procesu. Nīderlandes likumdošanā ir noteikts, ka aģentūras nedrīkst ņemt samaksu no personas, kas griežas pēc palīdzības darba meklējumos. Ar darbā iekārtošanas aģentūrām norēķinās personālu meklējošie uzņēmumi.

Nīderlandes darbā iekārtošanas aģentūru rūpju lokā ir: strādnieku no Latvijas un Lietuvas legāla darbā iekārtošana, izmitināšana, transporta nodrošināšana, atalgojuma izmaksāšana. Darbā iekārtošanas aģentūru darbinieki ir tiešās kontaktpersonas, ar kuriem jākonsultējas visos ar darbu un sadzīvi Nīderlandē saistītos jautājumos.

Agrāk Nīderlandes darbā iekārtošanas aģentūras lielākoties darbu piedāvāja Ziemassvētku un Lieldienu laikā. Darbā iekārtošana Nīderlandē šajā laika periodā ir ļoti svarīga mums un mūsu partneriem, jo nepieciešamība pēc jauniem darbiniekiem būtiski palielinās. Darbinieki tiek meklēti tādēļ, lai nomainītu apslimušos vai atvaļinājumā esošos uzņēmuma strādniekus.

Šī pagaidu darba situācija ir krasi izmainījusies. Prakse pierādījusi, ka ar vien vairāk strādnieku no Latvijas un Lietuvas meklē ilgtermiņa darba piedāvājumus. Līdz šim lielākā daļa ar Qbis palīdzību izbraukušo darbinieku strādājuši nekvalificētus darbus fabrikās, noliktavās vai lauksaimniecībā, taču jaundibinātie sakari ar jaunājām darbā iekārtošanas aģentūrām palielinājusi pieprasījumu pēc kvalificēta darba spēka no Latvijas un Lietuvas. Arvien biežāk tiek meklēti metinātāji, CNC darbagalda operātori, logu montāžnieki, galdnieki, celtnieki un krāsotāji.

Pieteikties darbam Nīderlandē

Pagaidu darbā iekārtošanas īpatnības Nīderlandē

Nīderlande ir pirmā valsts, kurā darba devējs un darbinieks parakstījuši pagaidu darba līgumu. Šis darbā iekārtošanas veids veicina ekonomisko izaugsmi valstī. Pagaidu darba līgums reglamentē aģentūru koncepciju – darbiniekam ir jābūt elastīgam darba termiņa, darba stundu, dzīvesvietas un transporta ziņā.

Bieži vien pagaidu darba līgumā nav noteikts termiņš, taču mūsu partneri vēlas, lai darbienieki paliktu strādāt Nīderlandē pēc iespējas ilgāk. Pagaidu darba līgumu parakstījušajiem darbiniekiem ir iespēja dodies atvaļinājumā reizi trijos – četros mēnešos. Došanos atvaļinājumā obligāti ir jāsaskaņo ar aģentūru Nīderlandē (par to paziņojot vismaz divas nedēļas iepriekš).

Ja interesē darbā iekārtošanās iespējas Nīderlandē, tad pagaidu darbs ir labs risinājums, lai izmēģinātu darba iespējas ārvastīs, kā arī iegūtu jaunu darba pieredzi.

Ja darbā iekārtošana Nīderlandē vai citā valstī jums ir viens no aktuālakajiem jautājumiem uz doto brīdi, tad iesakām veikt reģistrāciju mūsu mājas lapā un mēs ar jums sazināsimies.

Darbā iekārtošana Nīderlandē Darbā iekārtošana Nīderlandē

Pieteikties darbam Nīderlandē

Vienas darba dienas laikā pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti