fbpx

Darbs Nīderlandē 2019 gadā

Sadaļā Darbs Nīderlandē 2019 gadā tiksiet iepazīstināts ar jaunākājām tendencēm, kas ir saistītas ar darbu Nīderlandē 2018 gadā.

Kvalificēts darbs Nīderlandē 2019 gadā

Pateicoties jaundibinātajiem sakariem ar Nīderlandes darba devējiem, esam pamanījuši pieprasījumu pēc kvalificēta darbaspēka šajā valstī.

2018 gadā esam saņēmuši darba piedāvājumus, kuros tiek meklēti pieredzējuši autoiekrāvēja vadītāji, automehāniķi, krāsotāji, galdnieki, logu montāžas speciālisti un CNC darba galda operatori.

2018 gadā aģentūras aiz vien sparīgāk plāno iekārtot darbā dažādu profesiju spieciālistus no Latvijas. Ņemot vērā to, ka no kvalificētiem darbiniekiem tiek pieprasīta atbilstoša darba pieredze un labas valodas zināšanas, 2019 gadā Qbis plāno izveidot veiksmīgu sadarbību ar arodskolām, kas apmāca dažādu profesiju speciālistus. Qbis vēlas piedāvāt iespēju iepazīties ar Nīderlandi un valsts kultūru, iegūt pieredzi izvēlētajā profesijā un uzlabot angļu vai nīderlandiešu valodas zināšanas.

Apskatīt vakances Nīderlandē

Dažādi sektori, dažādas sezonas

Kā iepriekšējos gados, tā arī 2018. gadā darbus ietekmēs sezona un laikapstākļi. Vislielākā nodarbinātība ir pavasara, vasaras laikā, bet klusāks ir ziema mēnešos. Visvairāk sezona ietekmē lauksaimniecības sektoru. Šajā sektorā darbi tiek uzsākti marta mēnesī, bet to nobeigums ir septembrī. Daļa lauksaimniecībā strādājošo darbinieku paliek strādāt arī ziemā – tajā laikā notiek gatavošanās jaunajai pavasara, vasaras sezonai.

Loģistikas un pārtikas rūpniecības sektorā lielākā nodarbinātība tiek novērota decembrī. Tuvojoties svētkiem sadzīves preču un pārtikas produktu tirgošana pieaug visā valsts teritorijā. Lielākais klusums loģistikas sektorā iestājas novembra, janvāra un februāra mēnešos.

Sektors, kuru apkalpo tehniskais personāls, ir aktīvs cauru gadu. Nīderlandes uzņēmumi jau iepriekš plāno ilgtērmiņa projektus un iekārto darbā jaunus darbiniekus.

Celtniecības darbus Nīderlandē ietekme laikapstākļi. Ja ir iestājies aukstums, celtniecības darbi tiek apturēti. Lielāka daļa celtniecības uzņēmumu darbu īslaicīgi pārtrauc Ziemassvētkos un vasaras brīvdienās.

Pieteikties darbam Nīderlandē

Qbis statistika

Kopš 2009. gada Qbis apkopo statistikas datus par savu sniegumu, piedāvātajām darba vietām Nīderlandē un Vācijā, kā arī par pieņemto cilvēku skaitu. Darbs Nīderlandē 2018 gadā ir vērienīgi paplašinājies un attīstījies, līdz ar to darba meklētēju skaists ir krasi palielinājies, vairāk informācijas par Qbis statistiku.
Tāpat arī, sīkāku informāciju par darbu Nīderlandē jūs varat izlasīt sadaļā- Darbs Nīderlandē.

Darbs Nīderlandē 2019 gadā Darbs Nīderlandē 2019 gadā

Pieteikties darbam Nīderlandē

Vienas darba dienas laikā pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti