fbpx

Došanās uz Nīderlandi

Došanās uz Nīderlandi: Došanās ar mikroautobusu

Mēs vēlamies, lai došanās uz Nīderlandi ir labi pārdomāts un pozitīvs lēmums jūsu dzīvē! Līdz ar to, viens no pārdomātajiem lēmumiem varētu būt ceļošana ar mikroautubusu.

Ceļojums uz Nīderlandi tiek veikts ar mūsdienīgiem autobusiem un mikroautobusiem. Visi transporta līdzekļi ir ideālā stāvoklī gan tehniski, gan vizuāli. Gandrīz visi mikroautobusi ir aprīkoti ar DVD, lai brauciena laikā varetu baudīt ne tikai skaistos dabas skatus, bet arī skatīties filmas. Katra pārvadātāju kompānija nodrošina mājīgu, ziemā siltu un vasarā vēstu telpu ar ērtiem krēsliem un augstiem griestiem, kas ļauj arī piecelties kājās un iztaisnot muguru.

Mikroautubuss Jūs nogādās līdz paredzētajam galamērķim (dzīvojamā adrese/viesnīca). Izvēloties minibusa pakalpojumus, tiek nodrošināta arī bagāžas pārvadāšana. Bagāzās izmēri un svars ir bez ierobežojama. Viss kas jums ir jādara, ir jārezervē vieta mikroautubusā pāris dienas pirms izbraukšanas.

Ceļojums uz Nīderlandi Jums var izmaksāt sākot no 80 līdz 120 EUR (cena ir atkarīga no jusu galamērķa Nīderlandē). Pasažieru pārvadājumus un izcenojumus Jūs varat sameklēt Latvijas populārākajos sludinājumu portālos.

Uz Nīderlandi mikroautobusi kursē katru otrdienu, ceturtdienu un sestdienu (izbraukšana no jebkuras Latvijas pilsētas).

Apskatīt vakances Nīderlandē

Ceļošana ar automašīnu

Daudzi cilvēki izvēlas ceļot ar personīgo automašīnu. Atcerieties, ka ceļojot ar automašīnu jums ir jāuzņemas papildus atbildība, jums konkrēti jāzina maršruts un ir jārēķinās, ka katrā valstī ir savas nianses, kas autovadītājiem jāņem vērā – ceļa zīmes, ātruma ierobežojumi un citi satikmes ceļa noteikumi. Ievērojot ceļa satiksmes noteikumus, došanās uz Nīderlandi noritēs bez aizķeršanās un būs patīkams.

Kā arī, mūsu partneri labprāt pieņem darbā cilvēkus, kam ir savs personīgais trasports. Braucot ar mašīnu sauszemes ceļš jāšķērso caur Poliju un Vāciju. Otrā iespēja – prāmis kas dodas no Klaipēdas uz Ķīļi. No Ķīles ceļojums jāturpina līdz Nīderlandei. Prāmis no Klaipēdas kursē sešas reizes nedēļā. Ja būsiet nolēmis braukt uz Nīderlandi ar pesonīgo transportu, esiet gatavi (ja aģentūra jums to lūgs) to izmantot darba vajadzībām – t.n., braukt uz darbu un no, līdzi ņemot citus aģentūrā strādājošos darbiniekus. Protams, par to saņemot kompensāciju.

Citi transporta līdzekļi

Zemo izmaksu aviosabiedrība Wizz Air un Ryanair ir uzsākausi tiešos līdojumus no Rīgas uz Eindhovenu. Lai saplānotu tālāko maršrutu no Eindhovenas līdz nepieciešamajai adresei, iesakam izmantot www.9292.nl mājas lapu, kas sniegs Jums nepieciešamo informāciju par Nīderlandes sabiedriskā transporta maršrutiem. Atsevišķos gadījumos mūsu partneri ir gatavi atbraukt jums pakaļ uz lidostu un nogādāt līdz aģentūrai.

Pieteikties darbam Nīderlandē

Pirms iegādājoties biļeti uz Nīderlandi, jums noteikti ir jāsagaida Qbis aģentūras apstiprinajums, par to vai jūsu kandidatūra tika apstiprināta. Ja atbilde ir pozitīva, tikai tad jūs varat iegādāties biļeti. Ja gadījumā jūsu kandidatūra netika apstiprināta un jau esat iegādājies biļeti, tad par iztērēto naudas summas atgriešanu Qbis darbā iekārtošanas aģentūra atbildību neuzņemas.

Došanās uz Nīderlandi Došanās uz Nīderlandi

Pieteikties darbam Nīderlandē

Vienas darba dienas laikā pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti