fbpx
3782 skatījumi

Dzīvesvieta Nīderlandē

3782 skatījumi
Dzīvesvieta Nīderlandē

Plānojat doties strādāt uz NÄ«derlandi, bet nespējat iedomāties, kā un kur tiksiet izmitināts? DzÄ«vesvieta NÄ«derlandē lielākoties ir atkarÄ«ga no tā, kur un kāda bÅ«s JÅ«su darba vieta. Taču, iekārtojoties darbā ar Qbis aÄ£entÅ«ras starpniecÄ«bu, varat bÅ«t droÅ”i, ka pagaidu darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ra Jums garantēs dzÄ«vesvietu NÄ«derlandē, tā bÅ«s sertificēta un atbildÄ«s standartiem

DzÄ«vesvieta, ko Jums garantēs darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ra NÄ«derlandē, bÅ«s atkarÄ«ga no Jums piedāvātā un JÅ«su vēlmēm atbilstoŔā darba. Tā kā darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras cenÅ”as darbiniekus izmitināt pēc iespējas tuvāk darba vietām, tām ne vienmēr ir liela izvēle, meklējot mājokļus netālu darba vietām. Å Ä« iemesla dēļ dažkārt ir sarežģīti piedāvāt dzÄ«vesvietu, kas atbilstu ikviena darbinieka vajadzÄ«bām. Taču mēs vienmēr mudinām cilvēkus, kas meklē darbu, mums izstāstÄ«t visas vēlmes attiecÄ«bā uz dzÄ«vesvietu NÄ«derlandē un mēs cenÅ”amies tās ņemt vērā.

Pagaidu darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras piedāvā četru veidu izmitināŔanas vietas NÄ«derlandē. Katrai no tām ir savi plusi un mÄ«nusi.

1. Privātmāju tipa mājvietas

Privātmājas tipa mājvieta ir visērtākais mājoklis, kuru darbinieki var cerēt saņemt, ierodoties strādāt NÄ«derlandē uz ilgāku laikposmu, t.i., vismaz uz pusgadu un ilgāk. No mājas lieluma, guļamistabu un vannas istabu skaita ir atkarÄ«gs, cik iedzÄ«votāju tiks izmitināts konkrētajā mājā. DarbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras cenÅ”as, lai izmitināŔana bÅ«tu pēc iespējas ērtāka un privātmājas tipa mājvietās izmitina no 8 lÄ«dz 14 cilvēkiem.

1. Privātmāju tipa mājvietas

PriekŔrocības

 • Visbiežāk tāda tipa mājvietas ir rāmās apdzÄ«votās vietās, kaimiņi ir holandieÅ”i un tas palÄ«dz integrēties vietējā sabiedrÄ«bā.
 • Mājas ir netālu no darba vietām, tādēļ nokļūŔana lÄ«dz tām ir ļoti ērta, attālums ir viegli pieveicams ar velosipēdu.
 • Mājvietu iedzÄ«votāju maiņa ir ļoti neliela, tas palÄ«dz tuvāk sadraudzēties ar citiem iedzÄ«votājiem un kopā rÅ«pēties par sadzÄ«vi.

Trūkumi

 • Privātmāju tipa mājas mēdz bÅ«t dažāda lieluma un garantē nevienādus dzÄ«ves nosacÄ«jumus, tāpēc darbinieki, pirms ieraÅ”anās, nezina, kādus izmitināŔanas nosacÄ«jumus saņems.
 • Tikai no veiksmes ir atkarÄ«gs, kādi bÅ«s JÅ«su mājvietas kaimiņi. Ne visi iedzÄ«votāji mēdz bÅ«t kārtÄ«gi un ne vienādi rÅ«pējas par sadzÄ«vi.

2. Viesnīca

Viesnīca ir lieliski piemērota tiem darbiniekiem, kuri plāno strādāt Nīderlandē uz ilgāku laiku un vēlas aktīvāku brīvo laiku pēc darba. Viesnīcās parasti dzīvo vismaz 20 iedzīvotāju.

2. Viesnīca

Ugis Andresons
Ugis Andresons
Viesnīcā ir dažādas ērtības un bezmaksas sporta klubs

PriekŔrocības

 • ViesnÄ«cas parasti atrodas pilsētās vai pilsētiņās.
 • ViesnÄ«cās ir tādas izklaides kā galda futbols, biljarda galds vai sporta klubs.
 • ViesnÄ«cā ir darbiekārtoÅ”anas pārstāvis, kurÅ” nekavējoties var reaģēt uz problēmsituācijām.
 • Labi organizēts transports lÄ«dz darba vietai un no tās.

Trūkumi

 • Parasti viesnÄ«cās ir diezgan ierobežota iespēja paÅ”iem gatavot ēst vai arÄ« virtuves iekārtu nākas dalÄ«t daudz cilvēkiem.
 • Ierobežota iespēja integrēties vietējo dzÄ«vē un iepazÄ«t holandieÅ”u kultÅ«ru.

3. Vasarnīcas vai māju kompleksi

VasarnÄ«cu tipa mājiņas ir ērtas dzÄ«voÅ”anai tādā gadÄ«jumā, ja darbinieki ierodas NÄ«derlandē strādāt uz gadu vai Ä«sāku termiņu. Parasti mÅ«ra vasarnÄ«cas atrodas parkos, rāmās apdzÄ«votās vietās. AtkarÄ«bā no mājas lieluma, tajās var dzÄ«vot 6-9 cilvēki.

3. Vasarnīcas vai māju kompleksi

PriekŔrocības

 • Bieži tāda veida kompleksos ir ne mazums mājiņu, tādēļ ir liela iespēja, ka satiksiet kādu savu tautieti.
 • Rāma vide.
 • Labi organizēts transports lÄ«dz darba vietai un no tās.

Trūkumi

 • Itin bieži mainās mājvietu iedzÄ«votāji, tas var izraisÄ«t neērtÄ«bas rÅ«pējoties par ikdienas sadzÄ«vi.
 • VasarnÄ«cu kompleksi parasti ir attālināti no apdzÄ«votām vietām, tādēļ ir grÅ«ti iepazÄ«t vietējo kultÅ«ru un tajā integrēties.

4. Mobilās mājiņas

Mobilās mājiņas, kas parasti atrodas atpÅ«tas zonās, ir pievilcÄ«ga dzÄ«vesvieta tiem darbiniekiem, kas ierodas NÄ«derlandē strādāt Ä«stermiņā, t.i., uz dažiem mēneÅ”iem.

Taču mēdz bÅ«t arÄ« gadÄ«jumi, kad dzÄ«vesvietu trÅ«kuma dēļ vai dārgo Ä«res cenu dēļ, atseviŔķos NÄ«derlandes reÄ£ionos tāda tipa mājvietās darbinieki tiek izmitināti arÄ« uz ilgāku laiku. Mobilajās mājiņās var dzÄ«vot no 4-6 cilvēkiem.

4. Mobilās mājiņas

PriekŔrocības

 • Mobilo mājiņu atraÅ”anās vietās ir viegli satikt darbiniekus no savas valsts.
 • Tā kā Ŕādas mājvietas visbiežāk atrodas atpÅ«tas zonās, Å”eit ir dažādas izklaides: iespējams makŔķerēt, peldēties, spēlēt basketbolu vai futbolu.
 • Labi organizēts transports lÄ«dz darba vietai un no tās.
 • Mājiņu kompleksā ir darbiekārtoÅ”anas pārstāvis, kurÅ” nekavējoties var reaģēt uz problēmsituācijām

Trūkumi

 • Itin bieži mainās mājvietu iedzÄ«votāji, tas var izraisÄ«t neērtÄ«bas rÅ«pējoties par ikdienas sadzÄ«vi.
 • Mobilo mājiņu kompleksi ir attālināti no apdzÄ«votām vietām, tādēļ ir grÅ«ti iepazÄ«t vietējos iedzÄ«votājus.
 • Mobilo mājiņu istabas ir nelielas.
 • Bieži mobilās mājiņas ir slikti apsiltinātas, tādēļ aukstajā sezonā tajās var bÅ«t auksts.

 

PriekŔrocības
Trūkumi
1. Privātmāju tipa mājvietas+Visbiežāk tāda tipa mājvietas ir rāmās apdzÄ«votās vietās, kaimiņi ir holandieÅ”i un tas palÄ«dz integrēties vietējā sabiedrÄ«bā- Privātmāju tipa mājas mēdz bÅ«t dažāda lieluma un garantē nevienādus dzÄ«ves nosacÄ«jumus, tāpēc darbinieki, pirms ieraÅ”anās, nezina, kādus izmitināŔanas nosacÄ«jumus saņems
+ Mājas ir netālu no darba vietām, tādēļ nokļūŔana lÄ«dz tām ir ļoti ērta, attālums ir viegli pieveicams ar velosipēdu- Tikai no veiksmes ir atkarÄ«gs, kādi bÅ«s JÅ«su mājvietas kaimiņi. Ne visi iedzÄ«votāji mēdz bÅ«t kārtÄ«gi un ne vienādi rÅ«pējas par sadzÄ«vi
+Mājvietu iedzīvotāju maiņa ir ļoti neliela, tas palīdz tuvāk sadraudzēties ar citiem iedzīvotājiem un kopā rūpēties par sadzīvi
2. Viesnīca+ Viesnīcas parasti atrodas pilsētās vai pilsētiņās
- Parasti viesnÄ«cās ir diezgan ierobežota iespēja paÅ”iem gatavot ēst vai arÄ« virtuves iekārtu nākas dalÄ«t daudz cilvēkiem
+ ViesnÄ«cās ir tādas izklaides kā galda futbols, biljarda galds vai sporta klubs- Ierobežota iespēja integrēties vietējo dzÄ«vē un iepazÄ«t holandieÅ”u kultÅ«ru
+ ViesnÄ«cā ir darbiekārtoÅ”anas pārstāvis, kurÅ” nekavējoties var reaģēt uz problēmsituācijām
+ Labi organizēts transports līdz darba vietai un no tās
3. Vasarnīcas vai māju kompleksiBieži tāda veida kompleksos ir ne mazums mājiņu, tādēļ ir liela iespēja, ka satiksiet kādu savu tautieti- Itin bieži mainās mājvietu iedzīvotāji, tas var izraisīt neērtības rūpējoties par ikdienas sadzīvi
+ Rāma vide- Vasarnīcu kompleksi parasti ir attālināti no apdzīvotām vietām, tādēļ ir grūti iepazīt vietējo kultūru un tajā integrēties
+ Labi organizēts transports līdz darba vietai un no tās
4. Mobilās mājiņas
+ Mobilo mājiņu atraÅ”anās vietās ir viegli satikt darbiniekus no savas valsts.

- Dažnai keičiasi gyventojai
+Tā kā Ŕādas mājvietas visbiežāk atrodas atpÅ«tas zonās, Å”eit ir dažādas izklaides: iespējams makŔķerēt, peldēties, spēlēt basketbolu vai futbolu- Mobilo mājiņu kompleksi ir attālināti no apdzÄ«votām vietām, tādēļ ir grÅ«ti iepazÄ«t vietējos iedzÄ«votājus
+ Labi organizēts transports līdz darba vietai un no tās- Mobilo mājiņu istabas ir nelielas
+ Mājiņu kompleksā ir darbiekārtoÅ”anas pārstāvis, kurÅ” nekavējoties var reaģēt uz problēmsituācijām
- Bieži mobilās mājiņas ir slikti apsiltinātas, tādēļ aukstajā sezonā tajās var būt auksts

Dzīvesvietu īres cenas Nīderlandē

Atrast lētu mājokli un dzÄ«vesvietu NÄ«derlandē var bÅ«t Ä«sts izaicinājums. Par laimi, pagaidu darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras NÄ«derlandē darbiniekiem garantē dzÄ«vesvietas par labām cenām.

DzÄ«vesvietu, kuras garantē pagaidu darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras, Ä«res cenas mēdz bÅ«t no 85 lÄ«dz 110 eiro nedēļā personai. ÄŖres cena ir atkarÄ«ga no dzÄ«vesvietas veida, iedzÄ«votāju skaita, reÄ£iona, kurā JÅ«s strādāsit un dzÄ«vosit. NeatkarÄ«gi no tā, kāda veida dzÄ«vesvietā darbinieki tiek izmitināti, darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ra katru nedēļu atrēķina fiksētu Ä«res maksu. Jums nebÅ«s jāmaksā Ä«res maksa uz priekÅ”u, jo tā tiks atrēķināta no algas ik pēc katras darba nedēļas.

Dzīvesvietu īres cenas Nīderlandē

ÄŖres maksā ietilpst maksa par komunālajiem pakalpojumiem, par internetu un notekÅ«deņu likvidÄ“Å”anu, kā arÄ« vietējās paÅ”valdÄ«bas maksa.

Daudzas darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras piemēro NÄ«derlandes valdÄ«bas ieviestu Ä«res maksas atvieglojumu, kas ir spēkā tādā gadÄ«jumā, kad cilvēks, kurÅ” ir ieradies strādāt NÄ«derlandē, apstiprina, ka tas piedzÄ«vo divkārÅ”us sadzÄ«ves izdevumus, t.i., cilvēks maksā Ä«res naudu NÄ«derlandē, tāpat, gan teorētiski, gan praktiski, tam ir ar mājokli saistÄ«ti izdevumi arÄ« Latvijā. Izmantojot Å”o atvieglojumu, Ä«res maksa tiek atrēķināta no darba samaksas vēl pirms nodokļu nomaksas. Tas ļauj ietaupÄ«t aptuveni 15 eiro nedēļā. Å o atvieglojumu drÄ«kst izmantot tikai tādā gadÄ«jumā, ja dodaties strādāt uz NÄ«derlandi ar Latvijas darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras starpniecÄ«bu.

Dzīvesvietas ērtības

Ikviena darbinieka, kas ieradies strādāt NÄ«derlandē, vēlmes attiecÄ«bā uz mājvietām ir atŔķirÄ«gas. Qbis aÄ£entÅ«rai ir svarÄ«gi, lai ikviens darbinieks, kas devies strādāt tiktu aprÅ«pēts ar dzÄ«vesvietu. Å Ä« iemesla dēļ mēs sadarbojamies tikai ar tām pagaidu darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«rām, kas saviem darbiniekiem pieŔķir vismaz minimālajām prasÄ«bām atbilstoÅ”as dzÄ«vesvietas. Å Ä«s prasÄ«bas ievēro aÄ£entÅ«ras, kuras marķētas ar SNF Quality zÄ«mi.

SNF Stichting Normering Flexwonen ir stingri kontrolējamu dzÄ«vesvietu, ko pagaidu darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras pieŔķir darbiniekiem, sertificÄ“Å”ana, saskaņā ar kuru sadzÄ«ves nosacÄ«jumiem jāatbilst vismaz minimālajām prasÄ«bām.

Gyvenamosios vietos patogumai

Saskaņā ar SNF prasībām, dzīvesvietā jābūt:

 • 1 tualetei un 1 vannas istabai uz 8 iedzÄ«votājiem;
 • KārtÄ«gai apkures sistēmai, kas tiktu pārbaudÄ«ta vismaz reizi divos gados;
 • 30 litru ledusskapim vienam cilvēkam;
 • 4 plÄ«ts virsmām;
 • InformatÄ«vajiem bukletiem par pirmo palÄ«dzÄ«bu, ugunsgrēku, policiju u.tml., katra tajā dzÄ«vojoŔā darbinieka dzimtajā valodā;
 • Kontaktpersonas, ar kuru var sazināties 24 stundas diennaktÄ«, kontaktinformācijai, ja notiktu nelaimes gadÄ«jums;
 • Uguns dzÄ“Å”amajam aparātam, ugunsgrēka un dÅ«mu detektoram, ugunsgrēka dzÄ“Å”anai paredzētai segai;
 • DzÄ«vesvietu vismaz reizi gadā pārbauda atbilstoÅ”as atbildÄ«gās institÅ«cijas.

Gandrīz visās dzīvesvietās ir pieejams Internets.

Kas būs manas mājvietas un istabas kaimiņi?

NeatkarÄ«gi no tā, kāda veida dzÄ«vesvieta Jums tiks pieŔķirta, balstoties uz SNF standartiem, izmitināŔana vienmēr ir divvietÄ«gās istabās. Dodoties strādāt ar otro pusi vai draugu, jÅ«s tiksiet izmitināti kopā, tātad, dalot vienu istabu ar pazÄ«stamu cilvēku, jums bÅ«s vairāk privātuma.

AtseviŔķās pagaidu darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras par papildu maksu var piedāvāt vienvietÄ«gu istabu. Taču tāda iespēja pagadās ļoti reti, jo dzÄ«vesvietu piedāvājums ir neliels, tādēļ aÄ£entÅ«ras cenÅ”as izmantot visu apdzÄ«vojamo telpu pēc iespējas lietderÄ«gāk.

Nīderlandes darbiekārtoŔanas aģentūras vienā istabā cenŔas izmitināt darbiniekus no tās paŔas valsts. Taču, zinot, ka ar aģentūru starpniecību darbā iekārtojas daudz darbinieku no dažādām Eiropas valstīm, jābūt arī gatavībai dalīt istabu ar biedru, kas ieradies no Lietuvas, Polijas, Rumānijas, Portugāles.

Transports Nīderlandē

NÄ«derlandes pagaidu darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras parÅ«pējas par transportÄ“Å”anu lÄ«dz darba vietai un no tās.

Transporta līdzeklis, kādu Jums pieŔķirs darbiekārtoŔanas aģentūras, būs atkarīgs no tā, kāds attālums būs no mājvietas līdz darba vietai.

Tādā gadÄ«jumā, ja attālums no JÅ«su dzÄ«vesvietas lÄ«dz darba vietai bÅ«s mazāks par 10 kilometriem, aÄ£entÅ«ra Jums pieŔķirs velosipēdu. Ikviena aÄ£entÅ«ra nosaka, kāds bÅ«s attālums, kas ar velosipēdu jāveic lÄ«dz darbam.

Transports Nīderlandē

DoÅ”anās uz darbu ar velosipēdu Jums sniedz brÄ«vÄ«bu braukt savā tempā, bÅ«t neatkarÄ«gam no kopā strādājoÅ”ajiem kolēģiem, tāpat varēsit atgriezties no darba Jums ērtā laikā.

Ja JÅ«su dzÄ«vesvieta ir tālāk par 10 kilometriem no darba vietas, aÄ£entÅ«ra parÅ«pēsies par automaŔīnu, ar kuru uz darbu dosities kopā ar kolēģiem, kas dzÄ«vo tajā paŔā vai netālu esoÅ”a dzÄ«vesvietā, vai arÄ« JÅ«s no un uz darbu aizvedÄ«s organizēts aÄ£entÅ«ras mikroautobuss.

Sergejs Pupels
Sergejs Pupels
Tā kā strādājam četratā un darba vieta ir 54 km attālumā, tad katru dienu uz darbu dodamies ar automaŔīnu

Kā tiek apmaksāti transporta izdevumi?

Ikviena darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ra transporta izdevumus atrēķina atŔķirÄ«gi:

 • Tiek ieturēta depozÄ«ta nauda par velosipēdu, kas tiek atgriezta, kad atdodat kārtÄ«gu velosipēdu;
 • Tiek atrēķinātāj konkrēta, piem., 2 EUR maksa par darba dienu;
 • Tiek atrēķināta konkrēta, piem., 10 EUR maksa par darba nedēļu.

Ja uz darbu dosities ar savu automaŔīnu, tad bieži aÄ£entÅ«ras kompensē daļu no katra nobrauktā kilometra, samaksājot par to 0,19 eiro. Tā ir standarta ceļojuma uz darbu izdevumu kompensācija, ko nosaka NÄ«derlandes valdÄ«ba.

Ikdienas izdevumi Nīderlandē

No Jūsu ikdienas izdevumiem lielā mērā būs atkarīgs, cik ērti un labi Jūs dzīvosit Nīderlandē.

Pārtikas produktu cenas Nīderlandē

Pārtikas produktu cenas Nīderlandes lielāko veikalu tīklos, tādos kā Jumbo vai Aalbert Heijn, ir nelielas. Taču, ja vēlaties ietaupīt vēl vairāk, labāk Apmeklēt Lidl vai Aldi veikalus vai tirgus vietas, kas reiz nedēļā darbojas mazākajās pilsētiņās. Tā iepērkoties, varēsit ietaupīt ap 10 procentiem.

Ikdienas izdevumi Nīderlandē

Ja nesmēķējat, nelietojat alkoholu un pirksit pārtiku tikai sev, tad būtu jāorientējas ar aptuveni 200 eiro mēnesī izdevumiem pārtikai.

Kā atŔķiras ikdienas izdevumi NÄ«derlandē no izdevumiem Latvijā, varat pārbaudÄ«t, spiežot uz Ŕīs norādes:

VeselÄ«bas apdroÅ”ināŔanas maksa NÄ«derlandē

Ikvienam NÄ«derlandē strādājoÅ”ajam darbiniekam obligāti ir jābÅ«t veselÄ«bas apdroÅ”ināŔanai. Å Ä« apdroÅ”ināŔana sedz lielāko daļu izdevumu tādā gadÄ«jumā, ja Jums nāktos apmeklēt ārstu. Ikviena persona pati var nolemt, cik lielu summu apdroÅ”ināŔana segs ā€“ jo lielāku kompensāciju vēlētos, jo lielāka bÅ«s veselÄ«bas apdroÅ”ināŔanas maksa nedēļā.

Jums ierodoties NÄ«derlandē, pagaidu darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ra parÅ«pēsies par JÅ«su apdroÅ”ināŔanu. Visticamāk darbiniekiem paÅ”iem neizdotos paÅ”rocÄ«gi atrast lētāku veselÄ«bas apdroÅ”ināŔanas piedāvājumu, jo aÄ£entÅ«ras sadarbojas ar apdroÅ”ināŔanas kompānijām un saņem labākos veselÄ«bas apdroÅ”ināŔanas pakalpojumu piedāvājumus. VeselÄ«bas apdroÅ”ināŔana Jums maksās aptuveni 25 eiro nedēļā. VeselÄ«bas apdroÅ”ināŔana segs lielāko daļu JÅ«su piedzÄ«voto ārstÄ“Å”anas izdevumu. AtlikusÄ« summa bÅ«s jāapmaksā Jums. Tāds apmaksas veids ir seviŔķi bieži sastopams, runājot par zobārsta pakalpojumiem, zāļu un ortopēdisko apavu iegādi vai grÅ«tniecÄ«bas aprÅ«pi.

Kopsavilkums

Dodoties strādāt uz NÄ«derlandi, darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ra Jums pieŔķirs vienu no iespējamām izmitināŔanas vietām. DzÄ«vesvieta NÄ«derlandē var bÅ«t privātmājas tipa mājvieta, viesnÄ«ca, mobilā mājiņa vai vasarnÄ«ca. Katrai no tām ir savas priekÅ”rocÄ«bas un trÅ«kumi.

DarbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ra nosaka dzÄ«vesvietas nomas cenu, kas ir no 85 lÄ«dz 110 eiro nedēļā. Taču Jums nav obligāti jādzÄ«vo darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras sniegtajā mājoklÄ«, JÅ«s varat arÄ« paÅ”rocÄ«gi atrast dzÄ«vesvietu. Mājokļa pieŔķirÅ”ana ir papildu pakalpojums, ko sniedz darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras un, kas atvieglo daudz darbinieku apmeÅ”anos NÄ«derlandē.

DarbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«ras Jums pieŔķirs arÄ« transporta lÄ«dzekli, lai JÅ«s varētu nokļūt uz darbu, tāpat parÅ«pēsies par veselÄ«bas apdroÅ”ināŔanu.

BUJ par izmitināŔanu NÄ«derlandē

Vai drÄ«kstu paÅ”rocÄ«gi meklēt dzÄ«vesvietu NÄ«derlandē?

Jā, JÅ«s pats varat rÅ«pēties par dzÄ«vesvietu NÄ«derlandē. Ja plānojat valstÄ« palikt dzÄ«vot uz ilgāku laiku vai apmesties uz dzÄ«vi, tādā gadÄ«jumā ērtāk ir paÅ”am atrast dzÄ«vesvietu. Taču tādā gadÄ«jumā Jums paÅ”am bÅ«s jāparÅ«pējas par transportu lÄ«dz darba vietai.

Ja man jau ir, kur dzīvot, vai varat man palīdzēt atrast darbu?

Tā kā mēs sadarbojamies ar darbiekārtoÅ”anas aÄ£entÅ«rām visā valstÄ«, ir liela iespēja, ka varēsim Jums piedāvāt darbu. SeviŔķi, ja Jums ir sava automaŔīna.

29.06.2019

Vai es esmu piemērots/-a darbam ārzemēs?

 • Vai esi labā fiziskā formā
 • Motivēts/-a
 • vēlies strādāt un dzÄ«vot kopā ar cilvēkiem no dažādām valstÄ«m
 • vēlies pelnÄ«t vismaz 1750 eiro bruto mēnesÄ«
 • Lieliski, Qbis var Tev palÄ«dzēt atrast darbu ārzemēs

Lieliski, Qbis var Tev palīdzēt atrast darbu ārzemēs

Saņem darba piedāvājumu

Saņemt vairāk informāciju par darbu ārzemēs

Saņemt personalizētu informāciju no Qbis