fbpx

Dzīvesvieta Nīderlandē

Dzīvesvieta Nīderlandē

Dzīvesvieta Nīderlandē ir aktuāls jautājums jebkuram cilvēkam, kas dodas dzīvot un strādāt uz šo valsti.

Ja interesējaties par dzīvesvietu Nīderlandē, tad paturiet prātā to, ka šajā valstī atšķirībā no Anglijas un Īrijas, ir grūti atrast lētu dzīvesvietu. Ievērojot to, Qbis sadarbojas tikai ar tām darbā iekārtošanas aģentūrām, kas parūpējas par darbinieku noLatvijas, Lietuvas, Rumānijas, Polijas un Portugāles izmitināšanu.

Darbinieki tiek izmitināti privātmājās, kopmītņu tipa mājās, dzīvokļos vai vasarnīcās. Visi mājokļi ir labiekārtoti. Ir pieejamas mēbeles, internets un sadzīves tehnika. Vienā istabā dzīvo viens līdz trīs cilvēkiem. Mūsu partneri cenšas izmitināt darbiniekus pēc iespējas tuvāk darba vietai.

Aģentūra izsniedz velosipēdu vai dienesta automobīli, ar ko nokļūt līdz darba vietai. Ar velosipēdu uz darbu būtu jādodas no 6 – 10 km attālumā, ja attālums ir vairāk par 10 km, tad kompānija izsniedz darba automobīli.

Neaizmirstiet, ka mainot dzīvesvietu ārvalstīs, personai ir jāpaziņo jaunā dzīvesvietas adrese ārvalstīs. Atgriežoties Latvijā, personai ir jādeklarē dzīvesvieta Latvijā.

Apskatīt vakances Nīderlandē

Īres cena

Īres cenu Nīderlandē nosaka darbā iekārtošanas aģentūra – tā svārstās no 50 līdz 330 eiro mēnesī. Īres cenu ietekmē arī darba vieta, kurā strādāsiet. Īres cenā tiek iekļauti visi nepieciešamie komunālie pakalpojumi. Īres cenu var ietekmēt arī reģions, kurā atrodas aģentūra. Dienvidu Nīderlandē izīrēt mājokli ir dārgāk nekā valsts ziemeļos, jo dienvidos iedzīvotāju blīvums ir krietni lielāks.

Ja ir iecere pašiem meklēt dzīvesvietu Nīderlandē, par jūsu lēmumu pārcelties iepriekš ir jāpainformē arī darbā iekārtošanas aģentūra.

Pieteikties darbam Nīderlandē

Uzturēšanās noteikumi

Nodrošinātā dzīvesvieta Nīderlandē ir labiekārtota un mūsu partneri ir parūpējušies par darbinieku izmitināšanu tīrās un kārtīgās mājvietās. Tāpēc katrai aģentūrai ir izveidoti vienoti iekšējās kārtības noteikumi. Iedzīvotājiem dzīves vieta ir jāuztur kārtībā, jācenšas taupīt elektrību un ūdeni, kā arī netrokšņot un netraucēt kaimiņus. Ja darbinieks pārkāpj aģentūras noteikumus, tādā gadījumā viņam var tikt uzlikts sods (soda mēri būs norādīti līgumā). Ar dzīvevietas noteikumiem darbinieks tiek iepazīstināts pirmajā ierašanās dienā. Ar sīkākiem uzturēšanās noteikumiem varēsiet iepazīties izsniegtajā darba līgumā.

Dzīvesvieta Nīderlandē Dzīvesvieta Nīderlandē

Pieteikties darbam Nīderlandē

Vienas darba dienas laikā pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti