fbpx

Darbs Vācijā

Darbs Vācijā 2019 gadā

Katrs cilvēks, kas ir pieņemts darbā caur darba iekārtošanas kompāniju QBIS, paraksta darba līgumu ar mūsu partneri Vācijā, bez starpniekiem. Tas nozīmē, kā Jūs saņemsiet visas sociālās garantijas un visi nodokļi būs jāmaksā Vācijā.
Darbs Vācijā ir pieejams gan kvalificētiem, gan nekvalificētiem darbiniekiem.

Apskatīt vakances Vācijā

Kvalificētās darbavietas Vācijā 2019 gadā

Vācijas darbā iekārtošanas tirgus strauji mainās un tas nesola apstāties. Labākas algas un dzīves meklējumos izglītotie vācu tautības cilvēki ir spiesti doties strādāt ārpus galvaspilsētas, vai pat pārcelties uz kaimiņzemēm, kā Nīderlande un Šveice. Taču no 2018. gada Vācijas reģionā ir strauji palielinājusies nepieciešamība pēc kvalificēta darbaspēka, līdz ar to emigrējušo cilvēku skaits valstī ir samazinājies.

Mūsu partneri no Vācijas meklē dažādu nozaru speciālistus, līdz ar ātri augošo Vācijas darba tirgu mūsu mājas lapā tiek pievienotas aizvien vairāk brīvās vakances dažādās specialitātēs un nozarēs, jo pašreizējā situācija liecina par to, ka pieprasījums pēc kvalificētiem darbiniekiem arvien pieag.
Qbis darba piedāvājumus Vācijā jūs varat apskatīt sadaļā- Darbs Vācijā.

Dažādās nozarēs, dažādi speciālisti, dažādos gadalaikos

Vācijas rūpniecības nozarē ir nepieciešamība pēc kvalificētiem CNC operātoriem/programmētājiem (HEIDENHAIN, FANUC, Siemens u.c), mehāniķiem, elektriķiem, metinātājiem (elektrokods, MIG/MAG, TIG). Šīs darba pozīcijas nav atkarīgas no gadalaikiem un kvalificēts darbinieks noteiktās specialitātes uznēmumā var strādāt ilgtermiņa darbu.

Neskatoties uz ierobežojumiem attiecībā uz pagaidu strādniekiem, vajadzība pēc būvniecības speciālistiem, elektriķiem, galdniekiem, santehniķiem u.c Vācijā tikai aug. Lai strādātu kādā no šīm specialitātēm ir nepieciešams (“Anerkennung”) diploms. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet http://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/
Vācijā mēs bieži vien iesakām uzsākt savu karjeru kā palīgam, lai šajā laika periodā jūs spētu pārliecināties par to, vai šī ir tā valsts, kurā vēlaties uzturēties un iegūldīt līdzekļus diploma nokārtošanai.

Tāpat tiek piedāvāti darbi kravas automašīnu vadītājiem. Mazāk pieredzējušiem autovadītājiem mūsu partneri piedāvā stažēšanās iespējas un pēc sekmīgas kursu pabeigšanas- konkurētspējīgu atalgojumu.

No 2016. gada ir pieejamas vakances aprūpes jomā. Lai aprūpētu vecāka gada gājuma cilvēkus tiek piedāvāts darbs Vācijā (nav nepieciešamas diploms) medicīnas māsām un ārstiem, kas strāda slimnīcās.

Qbis statistika

Kopš 2009. gada Qbis apkopo statistikas datus par savu sniegumu, piedāvātajām darba vietām Nīderlandē un Vācijā, kā arī par pieņemto cilvēku skaitu.
Vairāk informācijas par Qbis statistiku.

Pieteikties darbam Vācijā

Tāpat arī, sīkāku informāciju par darbu Vācijā jūs varat izlasīt sadaļā- Darbs Vācijā.

Darbs Vācijā Darbs Vācijā

Pieteikties darbam Vācijā

Vienas darba dienas laikā pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti