fbpx

Atalgojums Vācijā

Atalgojums Vācijā kvalificētiem un nekvalificētiem darbiem

Vairākums cilvēku, kas dodas strādāt uz Vāciju ir kvalificēti darbinieki, kam ir pieredze konkrētajās jomās. Atalgojums ir atkarīgs no nozares kurā tie strādās, kvalifikācijas, un nostrādāto stundu skaita.
Tomēr, atalgojums Vācijā nedrīkst būt mazāks par fiksēto minimālās algas likmi. Atkarībā no profesijas, alga var svārstīties no 900 EUR līdz 2000 EUR mēnesī pēc īres maksas, apdrošināšanas un nodokļiem.

Strādājot nekvalificētajās darba pozīcijās, darbinieks kas iekārtojies darbam Vācijā caur Qbis aģentūru var nopelnīt no 800 EUR līdz 1200 EUR mēnesī pēc īres maksas, apdrošināšanas un nodokļiem. Visus aktuālākos darba piedāvājumus varat apskatīt šeit.

Papildus algai, jums tiks piešķirts brīvdienu pabalsts. Šis pabalsts tiek piešķirts par katru nostrādāto stundu. Jo ilgāk strādāsiet, jo lielāka pabalsta summa tiks piešķirta (piemēram: nostrādājot uzņēmumā vienu gadu- līgumā tiek minētas 24 atvaļinājuma dienas, nostrādājot uzņēmumā divus gadus- tiks minētas 25 atvaļinājuma dienas un tml. informācija). Visa nepieciešamā informācija un pabalsta summa tiks norādīta algas lapā, kura jums tiks izsniegta mēneša beigās.

Apskatīt vakances Vācijā

Kā tiek izmaksātas algas Vācijā, un Zeitkonto?

Vācijas nodarbinātības aģentūras saviem darbiniekiem algas izmaksā vienu reizi mēnesī. Atalgojums Vācijā tiek pārskaitīts uz Vācijas vai Latvijas bankas kontu, kuru esat norādijis dokumentos. Nostrādājot ”strandarta” nedēļu, stundu skaits var sasniegt 37,50 (stundas/nedēļā). Ja esat nostrādājis vairāk par 37,50 (stundas/nedēļā), papildus stundas tiek pievienotas ”stundu uzkrājumam” (vāc. val. Zeitkonto).

Pieteikties darbam Vācijā

Zeitkonto ”stundu uzkrājums”

Par Zeitkonto sauc ”stundu uzkrājumu”, kas ir līdzīgs krājkontam bankā. Pēc katra mēneša beigām aģentūra saskaita pārstrādāto stundu skaitu, un pievieno pie jūsu uzkrājuma. Ja būsiet nostrādājis mazāk par 37,50 (stundas/nedēļā), stundu starpība (piemērs: 36,50 + 3,50 = 40 stundas) tiks izskaitīta no ”stundu uzkrājuma”. Ja vēlēsieties doties garakā atvaļinājumā vai paņemt brīvdienu, tad stundu skaits tiks kompensēts no uzkrājuma. Lai saņemtu apmaksātas stundas, uzkrājumā ir jābūt vismaz 150 h. Ja darbinieks vēlēsies lauzt līgumu ar aģentūru, iekrātais stundu skaits tiks izmaksāts kopā ar atalgojumu Vācijā.

Ja jums ir radušies jautājumi par atalgojumu Vācijā, lūdzu veiciet reģistrāciju vai sazinieties ar mums telefoniski.

Atalgojums Vācijā Atalgojums Vācijā

Pieteikties darbam Vācijā

Vienas darba dienas laikā pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti