fbpx

Ceļojums uz Vāciju

Ceļojums uz Vāciju ar mikroautubusu

Ērtākais veids kā nokļūt līdz Vācijai ir ceļošana ar mikroautubusu. Ceļojums uz Vāciju tiek veikts ar mūsdienīgiem autobusiem un mikroautobusiem. Visi transporta līdzekļi ir ideālā stāvoklī gan tehniski, gan vizuāli. Gandrīz visi mikroautobusi ir aprīkoti ar DVD, lai brauciena laikā varetu baudīt ne tikai skaistos dabas skatus, bet arī skatīties filmas. Katra pārvadātāju kompānija nodrošina mājīgu, ziemā siltu, un vasarā vēstu telpu ar ērtiem krēsliem un augstiem griestiem, kas ļauj arī piecelties kājās un iztaisnot muguru.

Mikroautubuss jūs nogādās līdz paredzētajam galamērķim (dzīvojamā adrese/viesnīca). Izvēloties minibusa pakalpojumus, tiek nodrošināta arī bagāžas pārvadāšana. Bagāzās izmēri un svars ir bez ierobežojama. Viss, kas jums jādara, ir jārezervē vieta mikroautubusā pāris dienas pirms izbraukšanas.

Ceļojums uz Vāciju jums var izmaksāt sākot no 70 līdz 120 EUR (cena ir atkarīga no jūsu galamērķa Vācijā). Pasažieru pārvadājumus un izcenojumus Jūs varat sameklēt Latvijas populārākajos sludinājumu portālos.

Apskatīt vakances Vācijā

Ceļojums uz Vāciju ar automašīnu

Daudzi cilvēki izvēlas ceļot ar personīgo automašīnu. Atcerieties, ka ceļojot ar automašīnu jums ir jāuzņemas papildus atbildība, jums konkrēti jāzina maršruts un ir jārēķinās, ka katrā valstī ir savas nianses, kas autovadītājiem jāņem vērā – ceļa zīmes, ātruma ierobežojumi un citi satikmes ceļa noteikumi. Ievērojot ceļa satiksmes noteikumus, ceļojums uz Vāciju noritēs bez aizķeršanās un būs patīkams.

Mūsu partneri pieņem darbā cilvēkus, kam ir savs personīgais trasports. Ja jūs izmantosiet savu personīgo automašīnu dodoties uz darbu, un līdzi ņemot citus darbiniekus, tad ceļa izdevumi tiks segti no aģentūras puses. Kompensācijas tarifs var būt dažāds. Sākot no 0,19 eur/km (vienā virzienā).

Pieteikties darbam Vācijā

Ceļojums uz Vāciju ar lidmašīnu

Ceļojums ar lidmašīnu ir vispopulārākais un drošākais transporta pakalpojuma veids. Tajā viss ir paredzēts, lai jūs justos ērti: ērti sēdekļi, tiek piedāvāts ēdiens un atspirdzinošie dzērieni, laipns apkalpojošais personāls.

Pirms iegādājoties biļeti uz Vāciju, jums noteikti ir jāsagaida Qbis aģentūras apstiprinajums, par to vai jūsu kandidatūra tika apstiprināta. Ja atbilde ir pozitīva, tikai tad iesakam jums iegādāties biļeti. Ja gadījumā jūsu kandidatūra netiktu apstiprināta un jus jau butu iegādājies biļeti, tad par iztērēto naudas summas atgriešanu Qbis darbā iekārtošanas aģentūra atbildību neuzņemas.

Ceļojums uz Vāciju būs ērtāks izmantojot šīs aviokompānijas:

Wizzair piedāvā tiešos lidojumus uz Dortmundi. Sākot no 25 EUR.

Ryanair piedāvā tiešos lidojumus uz Brēmeni. Sākot no 25 EUR.

Lufthansa piedāvā tiešos lidojumus uz Frankfurti. Sākot no 52 EUR.

Ceļojums uz Vāciju Ceļojums uz Vāciju

Pieteikties darbam Vācijā

Vienas darba dienas laikā pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti