fbpx

Izmitināšana Vācijā

Izmitināšana Vācijā

Izmitināšana Vācijā – ir aktuāls jautājums jebkuram cilvēkam, kas dodas dzīvot un strādāt uz šo valsti.

Qbis sadarbojas ar nodarbinātībās aģentūrām, kas piedāvā izmitināšanu saviem darbiniekiem. Izmitināšana Vācijā tiek nodrošināta privātmājās, kopmītnēs, vasaras mājās vai dzīvokļos. Lielākā daļa mājvietu ir pilnībā aprīkotas ar visu nepieciešamo dzīvošanai (veļasmašīna, plīts, duša, gūlta, mazā sadzīves tehnika u.tt). Vienā izstabā tiek izmitināti no 1- 3 personām. Dažās aģentūrās īres cenas ir atkarīgas no cilvēku skaita, kas dzīvo vienā izstabā. Mūsu partneri darbiniekus cenšas izmitināt pēc iespējas tuvāk darba vietai, lai uz darbu varētu pārvietoties ar kājām, divriteni vai sabiedrisko transportu. Dodoties uz Vāciju ar savu personīgo automobīli, pastāv iespēja, ka jums tiks piedāvāts apmesties jūsu izvēlētajā dzīvesvietā un daļēji apmaksās ceļa izdevumus no darba vietas līdz dzīvesvietai.

Apskatīt vakances Vācijā

Īres cena

Atkarībā no aģentūras ģeogrāfiskās atrašanās vietas un jūsu darba pozīcijas, izmitināšana Vācijā var svārstīties no 50 līdz 300 EUR mēnesī. Komunālie maksājumi ir iekļauti cenā. Vācijas ziemeļu austrumu daļā (tuvu pilsētām: Berlin vai Dresden) īres cenas ir zemākas nekā Vācijas ziemeļu daļā (Munich).

Darbiniekiem vienmēr ir iespēja sameklēt savu personīgo dzīvesvietu. Gadījumā, ja esat nolēmis pārcelties uz savu dzīvesvietu, jums par savu lēmu laicīgi ir jāinformē aģentūra.

Sīkāku informāciju par uzturēšanās un dzīvošanas izmaksām Vācijā varat izlasīt šeit.

Pieteikties darbam Vācijā

Izmitināšanas noteikumi

Izmitināšana Vācijā tiek noorganizēta no mūsu partneru puses, bet jūsu uzdevums būs parūpēties par dzīvesvietas kārtību un tīrību.

Nodrošinātā dzīvesvieta Vācijā ir labiekārtota un mūsu partneri ir parūpējušies par darbinieku izmitināšanu tīrās un kārtīgās mājvietās.  Lai saglabātu dzīvesvietu tīrībā un normāla stāvoklī, mūsu partneri ir izveidojuši vienotus iekšējās kārtības noteikumus. Iedzīvotājiem dzīvesvieta ir jāuztur kārtībā, jācenšas ietaupīt elektrību un ūdeni, kā arī netrokšņot un netraucēt kaimiņus. Ja tiku pārkāpti iekšejās kārtības noteikumi, tad aģentūrai būtu pilnas tiesības piešķirt soda mērus (būs minēti Vācijas darba līgumā), sliktākajā gadījumā pārtraukt darba attiecības ar darbinieku.

Izmitināšana Vācijā Izmitināšana Vācijā

Pieteikties darbam Vācijā

Vienas darba dienas laikā pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti