Fabrikās

Pašlaik Qbis piedāvā 16 darba vietas dažādās fabrikās.

Jūs interesē darbs fabrikās ārvalstīs? Qbis var piedāvāt kvalificētu un  nekvalificētu darbu dažādās fabrikās Nīderlandē un Vācijā. Izskatiet, kādi darba piedāvājumi mums ir pašlaik.

Darbs ārvalstīs fabrikās

Vēlētos strādāt fabrikā ārvalstīs? Meklējat darbu, kas atbilstu Jūsu kvalifikācijai un darba pieredzei? Tādā gadījumā Qbis Jums palīdzēs atrast vispiemērotāko darbu ražošanas sektorā Nīderlandē, Vācijā un Beļģijā. Ja Jums patīk būt par raita ražošanas procesa daļu, tad fabrikā Jums ir vispiemērotākā darba vieta. Vēloties strādāt fabrikā bieži vien nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, taču, ja jau ir pieredze strādājot par ražošanas līnijas operatoru vai montētāju, tā ir liela priekšrocība. Tāda pieredze Jums palīdzētu iegūt labāku darba pozīciju un lielāku atalgojumu. Izskatiet mūsu esošos darba piedāvājumus fabrikās un varēsit izvēlēties Jums atbilstošāko.

Lasīt vairāk

Darba fabrikā priekšrocības

Kādēļ vērts iekārtoties darbā ārvalstīs? Darbs fabrikā ne vien garantē labu atalgojumu, bet ir arī citas būtiskas šāda darba priekšrocības.

Darbs fabrikā ārvalstīs ir lieliska iespēja strādāt starptautiskā vidē, kurā Jūsu kolēģi būs no dažādām pasaules valstīm ieradušies darbinieki. Bieži Nīderlandes fabrikās iespējams satikt darbiniekus no Ameriks, Irānas un Krievijas. Tāpat Jūsu kolēģi būs vācieši, poļi un lietuvieši. Šī iemesla dēļ vietējo valodu lielākajās Nīderlandes fabrikās pamazām nomaina visiem saprotamā angļu valoda.

Vēl viena darba fabrikās priekšrocība ir tā, ka darbiniekiem tiek sniegti darba apstākļi ar iespēju veidot karjeru. Ja darba devējs uzskatīs, ka esat motivēts un ātri mācāties, liela iespēja, ka pēc kāda laika Jums tiks piedāvāta augstāka darba pozīcija. Qbis ir daudz veiksmes stāstu, kā darbinieki, kas sāka strādāt parastās darba pozīcijās, vēlāk kļūst par vadītājiem.

Vēlaties strādāt starptautiskā kolektīvā un veidot karjeru? Tādā gadījumā darbs fabrikā ārvalstīs ir tieši Jums.

Piesakiet savu kandidatūru Jums patīkošajai darba vietai un saņemiet darba piedāvājumus ar dzīvesvietu jau nedēļas laikā.

Darbs ūdens fabrikā Tilburg, Nīderlandē, no 10,42€/stundā

starstarstarstar_borderstar_border10
Soda Stream
Tilburg, Nīderlande
Pieejams 2 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Jauns

Mūsu partneri no Nīderlandes meklē darbiniekus ūdens fabrikai.  Rūpnīcā ir pieci departamenti: VAL (preces izstrāde un sagatavošana transportam) Šķirošana (CO2 cilindru šķirošana) Uzpilde (CO2 cilindru uzpilde) Kvalitātes pārbaude (produkcijai) Noliktavas darbi (komplektēšana un pārvietošana). Darbs var būt fiziski prasīgs, ūdens iepakojumi var svērt līdz 22 kg. Slīdošs darba grafiks 2 vai 3 maiņās. Ilgtermiņa darba...

Ražošanas darbinieks (koka durvis) Groesbeek, Nīderlandē, no 11,80€/stundā

starstarstarstarstar0
Door factory
Groesbeek, Nīderlande
Pieejams 2 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Jauns

Mūsu klients, viens no ražošanas un tirgus līderiem Nīderlandē, meklē darbiniekus koka ārdurvju un iekšdurvju jaunu konstrukciju, renovējamu konstrukciju projektiem. Darba pienākumi ir produktu (durvju) noņemšana no līnijas un novietošana uz paliktņiem, sagatavošana transportēšanai. Jābūt labai fiziskajai sagatavotībai, jo darba laikā nāksies stāvēt un celt produkciju. Tāpat nepieciešami darbinieki, kas savāc produkciju no noliktavas. Jābūt...

Dzērienu ražošanas operators Nijmegen, Nīderlandē, no 10,50€/stundā

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Manufacturer of glass
Nijmegen, Nīderlande
Pieejams 3 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Jauns

Mūsu holandiešu klients ražošanas jomā meklē jaunu darbinieku uzpildes nodaļai, kurš būs atbildīgs par dažādu veidu šķidrumu piepildīšanu visu veidu stikla iesaiņojumos. Tas ir bizness ar jauku, pazīstamu atmosfēru, kurā ir iespēja augt profesionāli un arī algas ziņā. Šķidruma operatora darbs ietver šādus uzdevumus: Dažādu veidu pildījumu sagatavošana (piemēram, sūkņu sterilizācija, pildījuma svara noteikšana), darbs...

Saldējuma rūpnīcas darbinieks Westerlo, Belgium, Nīderlandē, no 14,73€/stundā

starstarstarstarstar1 supervised_user_circle
PIEDĀVĀJUMS PĀRIEM
Ice cream factory
Westerlo, Belgium, Nīderlande
Pieejams 3 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Jauns

Saldējuma fabrika, kas atrodas Beļģijā, meklē jaunus darbiniekus. Darbs notiek tīrā ražotnē, jāseko saldējuma ražošanas līnijai. Temperatūra rūpnīcā ir no 10 līdz 15 grādiem. No ražošanas mašīnām darba telpa var būt skaļa. Darbs ir pieejams visu sezonu, darbiniekus meklējam no janvāra līdz augustam. Darbs notiek 3 maiņās, rotē katru nedēļu. Vienu nedēļu jūs strādāsit rīta...

Pakotāji (alus ražotnē) 's-Hertogenbosch, Nīderlandē, no 9,98€/stundā

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
PIEDĀVĀJUMS PĀRIEM
language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Hartog & Bikker
's-Hertogenbosch, Nīderlande
Pieejams 3 dienas Pieejamas vakances: 1/15
Top

Mūsu partneriem lielajam loģistikas uzņēmumam nepieciešami ražošanas darbinieki. Jūs strādāsit ražošanas līnijā, kur jums būs jāveic šādi darbi: iesaiņot alus budeles un bundžas pārsaiņojiet kastes, pārbaudiet kvalitāti Tas ir ilgtermiņa darba piedāvājums. Uzņēmums pieņem draugus un pārus. Darbs ir vienā maiņā, no pulksten 06:45 līdz pulksten 16:00.

Siera ražotnes strādnieks Venlo, Nīderlandē

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
PIEDĀVĀJUMS PĀRIEM
Cheese factory
Venlo, Nīderlande
Pieejams 3 dienas Pieejamas vakances: 7/9
Jauns

Mūsu klientam holandiešiem mēs meklējam darbiniekus siera fabrikai. Galvenie uzdevumi ir: siera iesaiņošana, pasūtījumu komplektēšana Darbavietā ir 4–6 grādi pēc Celsija. Darbs notiek dienas maiņā ar sākumu 7:00 vai 8:00. Tas ir ilgtermiņa darbs.