Inženieris / mehāniķis

Jūsu profesija ir inženieris / mehāniķis un Jūs meklējat darbu ārvalstīs? Pašlaik Qbis ir 0 darba piedāvājumi ārvalstīs inženieriem vai mehāniķiem.

Esat prasmīgs, strādīgs un lieliski pārziniet elektroniku, Jums ir pieredze montēšanā un bojājumu novēršanā, tāpat veicot citus tehniskos darbus? Tādā gadījumā izskatiet mūsu tehnisko darbu piedāvājumus – mēs piedāvājam dažādas darba pozīcijas mehāniķiem un inženieriem ārvalstīs. Ja Jums ir pieredze un Jums patīk darbs ar automašīnām, mēs Jums varam piedāvāt riepu montētāja vai mehāniķa dabu Nīderlandē. Bet varbūt Jūs labprātāk strādātu ar dažādām iekārtām un ražošanas mašīnām? Tādā gadījumā mēs Jums varam piedāvāt inženiera darbu dažādās fabrikās Nīderlandē. Izskatiet mūsu darba piedāvājumus un piesakieties jau tagad!

Lasīt vairāk

Esat automehāniķis, kuru mēs meklējam?

Jums patīk automašīnas un lieliski pārzināt to uzbūvi, gan no iekšpuses, gan no ārpuses? Tādā gadījumā mēs meklējam tieši Jūs! Jūsu galvenais darba pienākums būs palīdzēt klientiem, kuri ierodas servisā ar degošu sarkano lampiņu automašīnas priekšējā panelī. Jums būs jāatrod bojājums un tas jānovērš. Skan kā Jums lieliski zināms darbs? Tādā gadījumā izskatiet mūsu darba piedāvājumus automašīnu mehāniķiem ārvalstīs un piesakiet savu kandidatūru jau šodien!

Sāciet mehāniķa karjeru!

Inženierijas un mehānikas sektorā ārvalstīs nepieciešami dažāda veida mehāniķi. Ja ir mehāniķa profesija, tad ļoti būtiski ir specializēties konkrētā jomā. Qbis ir darba piedāvājumi kravas automašīnu mehāniķiem, elektromehāniķiem, sildīšanas sistēmu mehāniķiem vai iekārtu apkopes mehāniķiem. Apdomājiet, kuru jomu Jūs pārzināt vislabāk un veidojiet karjeru tieši tajā – kandidējiet uz Jums vislabāk patīkošo Qbis piedāvāto darba pozīciju! Inženieris / mehāniķis ir pieprasīta profesija ārzemēs, izskatiet mūsu vakances un, pat, ja šobrīd piedāvājumā nav vakance Jūsu nozarē, sazinaties ar mums un mēs to atradīsim!

Arhīvs
Darba vakances ārzemēs

CNC operator (training provided) The Netherlands, Nīderlandē

starstarstarstarstar1 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
CFS
The Netherlands, Nīderlande
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 12/15
Arhīvs

Operator of CNC milling machine.

Allround car mechanic The Netherlands, Nīderlandē

starstarstarstarstar2 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Profile tyrecenter
The Netherlands, Nīderlande
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 0/1
Arhīvs

As a car mechanic you need to do all kind of maintenance on cars. Especially the basic repairations as chaning tires, changing braking pads, changing, filters, oil, etc.

Automobiļu mehāniķis Nīderlandē

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Garage
Nīderlande, Nīderlande
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 4/4
Arhīvs

Kā automobiļu mehāniķim jums vajadzēs strādāt kopā ar citiem mehāniķiem no Lietuvas lielā autoservisā un noņemties ar vairākiem uzdevumiem.

Steidzami vajadzīgi metinātāji (alumīnija metināšana) Nīderlandē

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
http://www.bozgroup.nl/en/machinelist
Nīderlande, Nīderlande
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 2/2
Arhīvs

Darbam Nīderlandē steidzami vajadzīgi alumīnija metinātāji. Nāktos strādāt rūpnīcā, ražojošā ugunsdrošības sistēmu elementus un apgaismošanas iekārtas. Pienākumos ietilpst dažādu izmēru alumīnija plāksnīšu metināšana, kuru biezumus 1/3 mm. Metinātājiem nāksies lasīt arī tehniskos rasējumus. Uzņēmuma darbiniekiem tiek nodoršināta dzīves vieta un transports.

IT pakalpojumu operators-inženierisris Holande, Nīderlandē

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Nedap NV
Holande, Nīderlande
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 0/0
Arhīvs

Kā IT pakalpojumu un atbalsta inženieris Jūs būsiet atbildīgs par servisa un atbalsta sniegšanu izplatītājiem un importētājiem(kā pa telefonu un arī uz vietas), lai atrisinātu problēmas. Jums būs jānoodrošināšana (produkta) apmācības jauniem izplatītājiem un importētājiem, kā arī jaunu iekārtu instalēšana kopā ar dīleriem un lietotājiem būs viens no Jūsu pienākumiem. Kā arī Jums būs jādod...

Metinātājs (darbs Holandē) Nīderlandē

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Keppel Verolme
Nīderlande, Nīderlande
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Darbam Nīderlandē vajadzīgi metinātāji. Darba pienākumos: dažāda veida melnā metāla konstrukciju metināšana (135 MIG/MAG). Pirmais darba posms 12 – 23 decembrī, tad atvaļinājums līdz 2 janvārim. Tas ir ilgtērmiņa darbs. Nākotnē tiek plānoti Nīderlandes valodas kursi.