Inženieris / mehāniķis

Jūsu profesija ir inženieris / mehāniķis un Jūs meklējat darbu ārvalstīs? Pašlaik Qbis ir 1 darba piedāvājumi ārvalstīs inženieriem vai mehāniķiem.

Esat prasmīgs, strādīgs un lieliski pārziniet elektroniku, Jums ir pieredze montēšanā un bojājumu novēršanā, tāpat veicot citus tehniskos darbus? Tādā gadījumā izskatiet mūsu tehnisko darbu piedāvājumus – mēs piedāvājam dažādas darba pozīcijas mehāniķiem un inženieriem ārvalstīs. Ja Jums ir pieredze un Jums patīk darbs ar automašīnām, mēs Jums varam piedāvāt riepu montētāja vai mehāniķa dabu Nīderlandē. Bet varbūt Jūs labprātāk strādātu ar dažādām iekārtām un ražošanas mašīnām? Tādā gadījumā mēs Jums varam piedāvāt inženiera darbu dažādās fabrikās Nīderlandē. Izskatiet mūsu darba piedāvājumus un piesakieties jau tagad!

Lasīt vairāk

Esat automehāniķis, kuru mēs meklējam?

Jums patīk automašīnas un lieliski pārzināt to uzbūvi, gan no iekšpuses, gan no ārpuses? Tādā gadījumā mēs meklējam tieši Jūs! Jūsu galvenais darba pienākums būs palīdzēt klientiem, kuri ierodas servisā ar degošu sarkano lampiņu automašīnas priekšējā panelī. Jums būs jāatrod bojājums un tas jānovērš. Skan kā Jums lieliski zināms darbs? Tādā gadījumā izskatiet mūsu darba piedāvājumus automašīnu mehāniķiem ārvalstīs un piesakiet savu kandidatūru jau šodien!

Sāciet mehāniķa karjeru!

Inženierijas un mehānikas sektorā ārvalstīs nepieciešami dažāda veida mehāniķi. Ja ir mehāniķa profesija, tad ļoti būtiski ir specializēties konkrētā jomā. Qbis ir darba piedāvājumi kravas automašīnu mehāniķiem, elektromehāniķiem, sildīšanas sistēmu mehāniķiem vai iekārtu apkopes mehāniķiem. Apdomājiet, kuru jomu Jūs pārzināt vislabāk un veidojiet karjeru tieši tajā – kandidējiet uz Jums vislabāk patīkošo Qbis piedāvāto darba pozīciju! Inženieris / mehāniķis ir pieprasīta profesija ārzemēs, izskatiet mūsu vakances un, pat, ja šobrīd piedāvājumā nav vakance Jūsu nozarē, sazinaties ar mums un mēs to atradīsim!

Montāžas darbinieks (celtniecības tehnikai) Oisterwijk, Nīderlandē, no 12,43€ uz 13,20€/stundā

starstarstarstarstar0
Tobroco
Oisterwijk, Nīderlande
Pieejams 10 stundas Pieejamas vakances: 2/4
Jauns

Kā montāžas darbinieks jūs esat mūsu mašīnu ražošanas virzītājspēks. Kopā ar saviem tiešajiem kolēģiem jūs esat atbildīgs par visu mūsu mašīnu montāžas darbu veikšanu. Kā montāžas darbinieks jūs varat būt ne tikai galvenajā līnijā, bet arī kabīnē, vai tieši zem rāmju montāžas. Daļu salikšana sagatavēm un gatavajiem izstrādājumiem. Pārbaudiet sava darba kvalitāti.   PIP sistēmas...

Arhīvs
Darba vakances ārzemēs

Montieris (lidostu bagāžas lentu montāža) Veghel, Nīderlande, Nīderlandē, no 12,50€ uz 13,50€/stundā

starstarstarstarstar_half4
VanDerLande Industries
Veghel, Nīderlande, Nīderlande
Pieejams 85 dienas Pieejamas vakances: 2/2
Arhīvs

Mēs meklējam pieredzējušus tehniskos darbiniekus, kas varētu strādāt bagāžas līniju montāžā. Darbinieki komplektē bagāžas apstrādes sistēmas, Jūsu galvenie darba uzdevumi būtu: metāla, plastmasas un citu detaļu sagatavošana un montāža lai nodrošinātu bagāžas līniju darbību, noņemiet visus defektus, veiciet kvalitātes pārbaudi un veiciet montāžas darbus. Uzņēmums meklē ilgtermiņa darbiniekus, ar vēlmi mācīties.

ELECTRONICS R&D Engineer Eindhoven, Nīderlandē

starstarstarstarstar0
n/c
Eindhoven, Nīderlande
Pieejams 92 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

• Designing and testing of Electrical connections, both analog and digital. • Do and guide the measurements. (EMC-measurements); • Keep track of the newest developments regarding Electronics and measurements techniques. • Keep in contact with colleagues of other (foreign) locations. • Knowledge of High end amplifiers, signal routing and ADC connectors. • Design Simulation using...

Metinātājs (darbs Holandē) Nīderlandē

starstarstarstarstar0
Metinātājs (darbs Holandē) Nīderlandē
Nīderlande, Nīderlande
Pieejams 92 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Darbam Nīderlandē vajadzīgi metinātāji. Darba pienākumos: dažāda veida melnā metāla konstrukciju metināšana (135 MIG/MAG).Tas ir ilgtērmiņa darbs. Nākotnē tiek plānoti Nīderlandes valodas kursi.

Metinātājs (darbs Holandē) Nīderlandē

starstarstarstarstar0
Metinātājs (darbs Holandē) Nīderlandē
Nīderlande, Nīderlande
Pieejams 92 dienas Pieejamas vakances: 0/1
Arhīvs

Darbam Nīderlandē vajadzīgi metinātāji. Darba pienākumos: dažāda veida melnā metāla konstrukciju metināšana (135 MIG/MAG). Pirmais darba posms 12 – 23 decembrī, tad atvaļinājums līdz 2 janvārim. Tas ir ilgtērmiņa darbs. Nākotnē tiek plānoti Nīderlandes valodas kursi.

Darba piedāvājums Metinātājiem Vācijā Vācija, Nīderlandē

starstarstarstarstar0
Darba piedāvājums Metinātājiem Vācijā Vācija, Nīderlandē
Vācija, Nīderlande
Pieejams 92 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Pašlaik meklējam metinātājus kuri var metināt nerūsējošu tēraudu un alumīniju ar argonu, kā arī alumīnija metinātājus dažādu melno metāla konstrukciju metināšanai ar pusautomātu. Šai pozīcijai Vācijā, ir ļoti svarīgas labas vācu valodas zināšanas.