Lauksaimniecībā

Pašlaik Qbis ir 0 brīva darba vieta lauksaimniecībā.

Ja meklējat darbu lauksaimniecības sektorā ārvalstīs, Qbis Jums var piedāvāt dažādus darbus Nīderlandes saimniecībās.

Lauksaimniecības sektors Nīderlandē ir ļoti attīstīts un moderns. Qbis piedāvā dažādas darba pozīcijas šajā sektorā un var Jūs iekārtot darbā gan lopkopības saimniecībās par slaucēju vai cūku fermās par darbinieku, gan siltumnīcās, gan uz laukiem.

Darbs lauksaimniecībā ārvalstīs

Ja esat fiziski spēcīgs un aktīvs un interesējaties par darbu lauksaimniecības sektorā ārvalstīs, tad Qbis Jums ir lieliski darba piedāvājumi. Lai arī darbs lauksaimniecības ir grūts, taču strādājot šajā sektorā Nīderlandē, Jums būs lieliska iespēja iepazīties ar pašām modernākajām un automatizētākajām saimniecībām pasaulē. Jūsu iegūtā pieredze būs nenovērtējama un noderēs, strādājot jebkuras citas valsts saimniecībās. Nav būtiski, vai novāksiet papriku vai tomātus siltumnīcās, vai ziedus un zemenes uz laukiem, Jums būs iespēja būt par lieliski organizēta un efektīva procesa daļu.

Ja Jums patīk augi vai daba un nebīstaties no fiziskas slodzes, tādā gadījumā darbs lauksaimniecības sektorā ārvalstīs ir tieši Jums. Piesakieties darba pozīcijām Nīderlandes saimniecībās un saņemiet darbu vienā no visvairāk attīstītākajiem lauksaimniecības sektoriem!

Arhīvs
Darba vakances ārzemēs

Pasūtījumu komplektēšana (pārtika un rūpniecības preces) Haaften, Nīderlandē, no 10,38€/stunda

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Nedcargo
Haaften, Nīderlande
Pieejamas 28 dienas Pieejamas vakances: 2/2
Arhīvs

Rūpniecības un pārtikas preču noliktava Haaftenā meklē strādāt gribošus pasūtījumu komplektētājus ar pieredzi. Strādājot noliktavā Jūsu galvenie pienākumi būs: pasūtījumu komplektēšana ar EPT un skaneri, pasūtījumu iepakošana un sagatavošana transportēšanai, sagatavato pasūtījumu kvalitātes kontrole, preču pārskaitīšana. Darbs divās maiņās, no pirmdienas līdz piektdienai  – maiņas no 06:00 līdz 14:30 un no 14:30 līdz 23:00. Šis...

Orchids worker The Netherlands, Nīderlandē

starstarstarstar_borderstar_border1 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Orchids company
The Netherlands, Nīderlande
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 0/2
Arhīvs

As a orchids worker you will take care of orchids and prepare orchids for the auction (putting plastic around it, add a stick next to the plant, staple them on the trailer etc.)

Tomatoes greenhouse worker The Netherlands, Nīderlandē

starstarstarstarstar_border32 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Greenhouses
The Netherlands, Nīderlande
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 0/5
Arhīvs

As a tomatoes greenhouse worker you get your own path in the greenhouse. You have to take care of growing plants, take away the twigs and leaves/flowers in the way that the supervisor will show you. You also need to pick up the tomatoes. If something is w

Tomato picker / worker The Netherlands, Nīderlandē

starstarstarstarstar_half7 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Tomato greenhouse
The Netherlands, Nīderlande
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 0/2
Arhīvs

As a tomato picker / greenhouse worker you need to do any work that appears in the tomato greenhouse during the year. This is preperation of the plants, taking care of the plants, picking the tomatoes, sorting them and other jobs that appear.

Vistu sprostu montētājs (studentiem) Nīderlandē

starstarstarstarstar_border16 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
VDB
Nīderlande, Nīderlande
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 0/6
Arhīvs

Modernās Nīderlandes vistu fermas tiek iekārtotas ar jauniem vistu sprostiem. Šinī nolukā grūpai montētāju jādodas apkārt Nīderlandei. Projekta darbība paredzēta no vienas līdz sešām nedēļām.

Flower plant worker The Netherlands, Nīderlandē

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Lievaart – boers
The Netherlands, Nīderlande
Pieejamas 49 dienas Pieejamas vakances: 0/2
Arhīvs

As a flower plant worker you need to do different kind of jobs with flower bolbs in the greenhouse. One of the tasks is rubbing and clearing of Fresia Stumps, cut foliage. Put the seeds in the ground and after 10 weeks, the Violier Flowers have to be harv