Metāla rūpniecībā

Pašlaik Qbis ir 0 brīvas darba pozīcijas metāla rūpniecībā.

Vēlētos strādāt ārvalstīs par metinātāju, plātņu montētāju, cauruļvadu montētāju vai CNC operatoru? Tādā gadījumā Jums vairs nav jāmeklē darba piedāvājumi, jo Qbis Jūs var iekārtot darbā Nīderlandē, Vācijā vai Beļģijā. Izskatiet visus darba piedāvājumus, kas mums pašlaik ir metāla rūpniecībā ārvalstīs.

Lasīt vairāk

Metinātāja darba ārvalstīs

Qbis var piedāvāt dažādas darba pozīcijas metāla rūpniecībā. Strādājot par metinātāju, Jums būs jāveic dažādu metāla daļu metināšanas darbi ar spiedienu vai karsēšanu.

Jūsu ikdienas darba pienākumi, strādājot par metinātāju ārvalstīs:

  • Strādāsit pēc rasējumiem vai darba konstrukcijām.
  • Sagatavosit un tīrīsiet materiālus.
  • Regulēsit un kārtosit metināšanas rīkus.
  • Sagatavosit metināšanas savienojošās daļas.
  • Metināsit MIG, MAG, TIG veidā un ar elektrodiem.
  • Uzraudzīsit metināšanas rīkus.

Atalgojums, kuru varat cerēt saņemt, strādājot par metinātāju ārvalstīs, būs atkarīgs no Jūsu pieredzes un zināšanām. Pieredzējis metinātājs Nīderlandē nopelna aptuveni 2500 eiro mēnesī jau pēc nodokļu nomaksas.

Metālapstrāde ar darbmašīnu

Prāvu daļu darbu metālapstrādes sektorā veic CNC  darbmašīnas operators. CNC operators uzrauga darbmašīnas, kas apstrādā metālu un veido noteiktu tā formu. Ja Jums ir pieredze metāla griešanā, locīšanā, slīpēšanā vai perforēšanā, tad Qbis Jums varēs piedāvāt darbu atbilstošu specialitātei Nīderlandē vai Vācijā.

Izskatiet, kādas darba vietas mums pašlaik ir brīvas metāla rūpniecībā ārvalstīs. Pat tad, ja tagad mums nebūs konkrēti, Jums atbilstoši darba piedāvājumi, Jūs tāpat varat pieteikties darba vietai metālrūpniecībā. Qbis sadarbojas ar daudziem Nīderlandes un Vācijas uzņēmumiem, kas var iekārtot darbā metālrūpniecības darbiniekus ļoti īsā laika posmā.

Arhīvs
Darba vakances ārzemēs

Lāzergriešanas operators (caurules) Uden, Nīderlandē, no 13,00€ uz 16,00€/stundā

starstarstarstarstar0
Metaal Techniek Uden
Uden, Nīderlande
Pieejams 155 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

MTU, kas atrodas Udenē, Nīderlandē un specializējas profila lāzera griešanā, šobrīd meklē lāzera griešanas operatoru. Šis darbinieks varēs veikt šādus uzdevumus: Montāžas instrumentu, lāzera marķējuma, lāzera metināšanas un EDM aprīkojuma darbība saskaņā ar darba instrukcijām; Veiciet rakstiskus uzdevumus, interpretējot plašu tehnisko instrukciju klāstu un ievērojot sniegtos darba norādījumus, strādājot no darba shēmām, modeļiem, veidnēm, materiālu...

TIG/ MIG-MAG metinātājs The Netherlands, Nīderlandē, no 12,00€ uz 15,00€/stundā

starstarstarstarstar0
Yver
The Netherlands, Nīderlande
Pieejams 190 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Mūsu partneris no Nīderlandes meklē labi kvalificētus darbiniekus. Šobrīd viņiem ir nepieciešams TIG un / vai MIG-MAG metinātājs. Jūs būsiet atbildīgs par detaļu izgatavošanu no pamatmateriāliem līdz gatavam produktam. Jūsu uzdevumos ietilps: materiāla sagatavošana metināšanai, slīpēšana metināšana, mērīšana, dažreiz būs jāmetina šuves. Kandidātam jāspēj lasīt rasējumus un atbilstoši izgatavot. Alga ir atkarīga no metinātāja prasmēm...

Pulverkrāsotājs rūpnīcā Nīderlande, Vācijā

starstarstarstarstar_half4 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
German recruitment agency
Nīderlande, Vakances Vācija
Pieejams 204 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Jums būs jāstrādā ar pulverkrāsotāju krāsojot dažādas mazas metāla konstrukcijas – svars ap 15 kg. Darbs dubultās pulverkrāsošanas līnijā ar augstspeidiena pistolēm. Darba vietā tiks izmantotas krāsas uz ūdens un šķīdinātāja bāzes.

Alumīnija metinātājs Nīderlandē

starstarstarstarstar0
N/A
Nīderlande, Nīderlande
Pieejams 339 dienas Pieejamas vakances: 7/7
Arhīvs

Jums vajadzēs metināt alumīnija profilus (plānas metāla loksnes), kas tiek lietotas ugunsdrošības aizsardzībai lielās konstrukcijās.

Stainless steel welder The Netherlands, Nīderlandē

starstarstarstarstar0
Stainless steel welder The Netherlands, Nīderlandē
The Netherlands, Nīderlande
Pieejams 339 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Stainless steel TIG welder for manufacturing of food industry machines.

Metinātajs Nīderlande., Nīderlandē

starstarstarstarstar0
n/c
Nīderlande., Nīderlande
Pieejams 339 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Jums vajadzes metināt tērauda lauksaimniecības tehniku, un kravas automobiļu detaļas. Jums būs jāstrādā 38 stundās nedēļā,iespējams bus jastrada virstundas,ka ari dažadas maiņas.