Arhīvs language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA

Personāla no Latvijas atlases speciālists Viļņa, Lietuva, Nīderlandē

Pieejams 30 dienas Pieejamas vakances: 1/1

Sludinājuma apraksts

Piecu darba gadu laikā darbiekārtošanas aģentūra Qbis ir kļuvusi par vienu no personālas atlases līderiem. 2011 gadā Niderlandē iekārtoto lietuviešu un latviešu skaits ir pārkāpis 1000. Mēs paplašinām savus darba apjomus Latvijā un meklējam personāla atlases speciālistu no Latvijas.

Jūs būsiet atbildīgs par kandidātu no Latvijas atlasi (ne/kvalificēti darbi). Jums pienāksies arī plānot un saskaņot ar mūsu partneriem kandidātu ierašanos Nīderlandē.

Pievēršam Jūsu uzmanību tam, ka darba vieta atrodas Viļņā, darbiekārtošanas aģentūras Qbis birojā. Pēc veiksmīgas darba uzsākšanas Viļņā pastāv iespēja sasniegt filiāles, ko mēs plānojam atvērt Rīgā, vadītāja pozīciju.

Qbis piedāvā iespēju kļūt par strauji augošā uzņēmuma biedru, darbu starptautiskā vidē, atbildību par kandidātu atlasi un nepārtrauktu komunikāciju ar cilvēkiem.

Qbis piedāvā 2500 litu netto atalgojumu.

accessibility

Prasmes

Qbis meklē kandidātu, kas izcili runā latviski, angliski un krieviski. Priekšrocība kandidātiem, kam ir atbilstoša pieredze personālvadībā un/vai cilvēcisko resursu jomā.CV un motivācijas vēstuli angļu valodā lūdzam sūtiet Milda Liutkute - milda@qbis.lt līdz 2. aprīlim.

language

Valoda