Arhīvs

Viesnīcas istabene Amsterdama, Nīderlande, Nīderlandē, no 10,51€/stundā

Pieejams 39 dienas Pieejamas vakances: 3/5

Sludinājuma apraksts

Mūsu klients meklē darbiniekus istabeņu amatam viesnīcā. Darbs būs vienā no lielākajām Amsterdamas viesnīcām. Būs jāveic šie darba pienākumi:
– jānotīra putekļi, jāpulē virsmas un jāsagatavo istabas viesiem pēc viesnīcas prasībām;
– jāsasveicinās ar visiem viesnīcas viesiem;
– jānomaina veļa un jāpapildina istabā nepieciešamie piederumi;
– jāiznes atkritumi;
– jāsakārto istabā esošās mēbeles un cits istabas inventārs;
– jāpaziņo par pamanītajiem pārkāpumiem, kaitējumu vai nevēlamām personām, kuras pamanītas neatļautajās zonās;
– jāveic citi darbi, kurus norādīs Jūsu vadītājs.

Pirms darba sākšanas uzņēmums Jums nodrošinās nepieciešamās apmācības. Uzņēmums cer, ka Jūs sasniegsit 100% darba produktivitāti 10 darba dienu laikā un dienas laikā varēsit uzkopt no 16 līdz 18 istabām. Darba diena ilgst no plkst. 07:00 līdz 18:00, bet Jūsu koordinators informēs Jūs par precīzu Jūsu darba grafiku. Jābūt gatavībai strādāt 6 dienas nedēļā, ieskaitot nedēļas nogales, vidēji nākas strādāt 38 darba stundas nedēļā. Šīs ir ilgtermiņa darba piedāvājums.

accessibility

Prasmes

Lai pretendētu uz šo darba pozīciju, Jums ir jābūt: - labam fiziskajam stāvoklim un spējai veikt galvenās darba funkcijas; - labam veselības stāvoklim un spējai panest lietas, kuru svars ir līdz 10 kg, tāpat stumt apkopējas ratiņus, kuru svars var sasniegt līdz 50 kg; - mākai patīkami komunicēt ar viesnīcas viesiem un vadītājiem; - spējai strādāt gan individuāli, gan komandā.

language

Valoda

Jābūt angļu valodas sarunvalodas prasmēm, lai varētu komunicēt ar viesnīcas viesiem un vadītājiem angļu valodā (obligāti jābūt A2/B1 angļu valodas līmenim).