fbpx

Qbis statistika

Qbis statistika 2016. gadā

Qbis pastāvīgi cenšas uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Mēs nekautrējoties parādām mūsu sniegto pakalpojumu pārskatu un analīzi.

Qbis statistika balstās uz strādājošo darbinieku viedokļiem un atsauksmēm, kuri ir izmantojuši mūsu pakalpojumus. Mēs analizējam vidējo uzturēšanās ilgumu, kā arī atkārtotu atgriešanos pie konkrēta darba devēja Nīderlandē, vai Vācijā. Mēs esam priecīgi, ka gandrīz puse no kandidātiem ir uzzinājusi par mūsu pakalpojumiem no saviem draugiem, vai radiem.

Ar šo informāciju mēs labprāt padalīsimies arī ar jums.

Informācija par katra darbinieka darba vēsturi tiek uzglabāta Qbis datu bazē. Tas palīdz sagatavot interesantu, un pārsteidzošu statistiku:

✔ Darbinieku skaits: liecina par to, cik darbinieku konkrētajā laikā ir strādājuši Nīderlandē un Vācijā ar Qbis palīdzību. Deviņu Qbis darba gadu laikā darbinieku skaits ir pieaudzis no 50 līdz 1000, un vairāk darbiniekiem.

Uzsākšanas datums: Datums no:

✔ Darba sākums un nobeigums: informē par to, cik darbinieku noteiktajā laikā ir sākuši un beiguši darbus Nīderlandē un Vācijā.

Uzsākšanas datums: Datums no:

✔ Vidējais darba ilgums: rāda ar Qbis palīdzību Nīderlandē strādājošo cilvēku darba ilgumu. Vidējais darba ilgums Nīderlandē ir 250 dienas.

Vienas darba dienas laikā pēc reģistrācijas ar Jums sazināsies mūsu speciālisti