Pārtikas rūpniecībā

Pašlaik Qbis piedāvā 1 darba vakances pārtikas rūpniecībā.

Meklējat darbu pārtikas rūpniecībā ārzemēs? Qbis var Jums piedāvāt darbu dažādās pārtikas rūpniecības fabrikās Nīderlandē un Vācijā. Nav būtiski, vai spējat sarunāties angļu valodā vai meklējat darbu ārzemēs bez angļu valodas prasmēm, vēlaties iekārtoties darbā individuāli vai ar kādu kopā. Tā kā pārtikas rūpniecības sektorā ir daudz darba piedāvājumu, Qbis ārzemēs var piedāvāt darbu ar dzīvesvietu.

Lasīt vairāk

Darba piedāvājumu pārtikas rūpniecībā priekšrocības

Kādēļ vērts iekārtoties darbā ārvalstīs pārtikas rūpniecības sektorā? Pārtikas rūpniecības uzņēmumi ir tie darba devēji ārzemēs, kas spēj visvairāk pielāgoties. Visbiežāk pārtikas rūpniecības fabrikas var piedāvāt daudz dažādu darba vietu tiem, kam nav darba pieredzes. Tāpat pārtikas rūpniecība ir viens no retajiem rūpniecības sektoriem, kurā pēdējo 10 gadu laikā nepieciešamo darbinieku skaits ir saglabājies nemainīgs. Tātad pārtikas rūpniecības fabrikas Nīderlandē un Vācijā ir pašas stabilākās darba vietas cilvēkiem, kas meklē darbu ārzemēs. Qbis darbu šajā sektorā var piedāvāt visa gada garumā.

Tātad, ja meklējat darbu pārtikas rūpniecībā ārzemēs, izskatiet darba pozīcijas, ko Qbis šobrīd piedāvā. Mēs piedāvājam darbu dārzeņu fabrikā, gaļas fabrikā, šokolādes fabrikā vai maizes ceptuvē. Piesakieties Jums interesējošajai darba vietai pārtikas rūpniecības sektorā jau tagad un sāciet darbu jau pēc nedēļas!

Ražošanas strādnieks (ar privātu auto) Groningen, Nīderlandē, no 9,94€/stundā

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
PIEDĀVĀJUMS PĀRIEM
Heiploeg
Groningen, Nīderlande
Pieejams 5 dienas Pieejamas vakances: 2/2

Mūsu holandiešu partneris šobrīd pieņem strādniekus darbam ar  jūras veltēm,  savai rūpnīcai Groningenā. Personāla galvenie uzdevumi būs: Kārtojiet un atdaliet produktus pēc sugas, lieluma, kvalitātes vai krāsas, dažādu jūras velšu produktu gaļas iegūšana, tīrīšana, svēršanu un likšana kastītēs; Ielikt produktus automatizētās mašīnās, apstrādājot jūras veltes un ievietojot saldētājā. Izkraujiet, novietojiet un iekraujiet produktus pārvadāšanai, ievietojot...

Arhīvs
Darba vakances ārzemēs

Dārzeņu pakošana Venlo, Nīderlandē, no 10,05€/stundā

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
PIEDĀVĀJUMS PĀRIEM
language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Different companies
Venlo, Nīderlande
Pieejams 69 dienas Pieejamas vakances: 4/4
Arhīvs

Mūsu partneris Nīderlandē meklē darbiniekus! Darbs notiek dārzeņu un sparģeļu iesaiņošanas rūpnīcās. Darbs ir vienkāršs, pie ražošanas līnijas. Dažreiz darbs var būt arī smags (jāceļ kastes). Pašlaik rūpnīca gatavojas pavasara/vasaras sezonai, un ir daudz darba. Darbs var notikt maiņās, darbiniekiem jābūt elastīgiem un motivētiem. Uzņēmums var piedāvāt darbu pāriem, viņi tiks izmitināti kopā.

Salātu fabrikas strādnieks Westerlo, Belgium, Nīderlandē, no 13,42€/stundā

starstarstarstarstar0
Salad factory
Westerlo, Belgium, Nīderlande
Pieejams 81 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Mūsu klients meklē jaunu komandas locekli. Darbs ir salātu fabrikā – katru dienu jāstrādā ar svaigiem dārzeņiem. Ražošanas darbinieki veic šādus uzdevumus: Svaigu dārzeņu tīrīšana Bojāto salātu šķirošana un noņemšana Salātus sagriež, sasmalcina un sajauc Salātu iepakošana atbilstoši to svaram un kvalitātei  Produkcijas iesaiņošana un sagatavošana transportam Darbs notiek ledusskapja temperatūrā – no +2 līdz...

Operators (pārtikas ražošana) Herk-de-stad, Beļģijā, no 13,70€/stundā

starstarstarstarstar0 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Nikita
Herk-de-stad, Beļģija
Pieejams 96 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Mūsu klients Beļģijā meklē pieredzējušus ražošanas operatorus. Rūpnīcā tiek ražoti un iesaiņoti augstas kvalitātes pildījumi sviestmaizēm un citi pārtikas produkti, piemēram, mērces, dārzeņu pastas, salāti utt. Šajā amatā jūs būsit atbildīgs par: pildīšanas mašīnas darbību (iekārta piepilda kārtainās mīklas izstrādājumus ar dažādiem krēmiem un glazūru) ražošanas procesu un pasūtījumu izpildes statusu kvalitātes kontroli un produktivitātes...

Ražošanas darbinieks Oss, Nīderlandē, no 10,68€ uz 11,81€/stundā

starstarstarstarstar1 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Wijnen meat
Oss, Nīderlande
Pieejams 100 dienas Pieejamas vakances: 4/5
Arhīvs

Mūsu klients meklē jaunus darbiniekus gaļas ražošanā, sastāvdaļu sagatavošanai un pārstrādei. Galvenie uzdevumi ir: gaļas pārstrāde, iesaiņošana, marķēšana, tīrīšana kastēm, gaļas produktu kvalitātes kontrole; produktu pārvietošana ar EPT; kravas automašīnu izkraušana. Ir iespējama izaugsme  un virsstundas.

Kūpinātas gaļas fasētāji Haarlem, Nīderlandē, no 10,12€/stundā

starstarstarstar_borderstar_border12 language
ANGĻU VALODA NAV NEPIECIEŠAMA
Zandbergen
Haarlem, Nīderlande
Pieejams 131 dienas Pieejamas vakances: 1/1
Arhīvs

Mūsu partneri no Nīderlandes meklē līnijas darbiniekus svaigas un kūpinātas gaļas fabrikai. Uzņēmumā tiek veikta gaļas izstrādājumu kūpināšana un gatavas produkcijas pakošana. Darbs ir pie līnijas, veikt gaļas pakošanu un pārbaudīt produkcijas kvalitāti. Tāpat jāveic saražotās produkcijas iekraušanu kastēs un izkraušanu. Jums ir jābūt gatavam/-ai strādāt pēc slīdoša grafika. Šis ir ilgtermiņa darba piedāvājums.